Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ki lka pomysłów odemnie

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
demon king roxx

demon king roxx


Liczba postów : 8
Join date : 19/11/2012
Age : 30
Skąd : Kraków

Ki lka pomysłów odemnie Empty
PisanieTemat: Ki lka pomysłów odemnie   Ki lka pomysłów odemnie Icon_minitimePon Lis 19, 2012 3:39 pm

Myślę, że przydałby się npc od tasków tzn. Dostajemy od takie npc misję na zabicie danej ilości potworków, za ich zabicie wracamy do npc dostajemy kase i expa. Im trudniejszy task tym więcej expa i kasy oraz można dostać jakiegoś itema. Oczywiście na trudniejszych taskach a nie za wolfa czy coś słabego.

Quest typu dezert z rl tibi polegający na zebraniu ekipy 4-8 osobowej, każdy z inną profesją. Stoją oni na danej kratce i jedna osoba pociąga dźwignię. Każdy przechodzi swój room, a na końcu room w którym spotykają się ci którzy przeszli solowy room i muszą przejść go. Potem nagrody ze skrzynek.

Można by też zrobić taki mini najazd potworka takiego jak : Menos Grande Boss, Adjuchas Boss, Spider Hollow Boss. Jeden z takich mobków pojawiał by się codziennie lub co 2 dni o danej godzinie np. 16. Był by komunikat dla każdego gracza że owy mobek atakuje dane miasto. Jak sama nazwa wskazuje jest to Boss więc ma więcej hp, expa i dmg od zwykłego mobka. Loocik też lepszy np. jakieś rare itemki co nie dropią się za każdym razem tylko rzadko lub bardzo rzadko.


Nie ma takiej profesji która by mogła leczyć innych, każda ma obszarowego heala, ale nikt nie lubi takim ichigo leczyć swoich towarzyszy na quescie, bo ma dmg i lepiej jak ktoś leczy jego i tak myśle i wymyśliłem, że Inoue można by było zrobić, postać która bardziej przydaje się jako healer niż dmg w teamie.
Ta postać mogła by mieć mały przyrost hp na lvl ale za to duży przyrost many na lvl, spell jak utamo vita na rl tibi i jakieś heale obszarowe i na daną osobę.

Temat będę aktualizował jak mi jakieś pomysły wpadną do głowy. Oczywiście nie wymagam od admina aby je wprowadzał to on zdecyduje czy dobre czy nie.


Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Ki lka pomysłów odemnie Empty
PisanieTemat: Re: Ki lka pomysłów odemnie   Ki lka pomysłów odemnie Icon_minitimeWto Lis 27, 2012 1:32 pm

Nad taskami pomysle.

Reszty nie mam zamiaru wprowadzac moze z czasem Wink

profesja leczaca kiedys bedzie narazie musisz sie zadowolic Mass healingiem
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Siguard

Siguard


Liczba postów : 7
Join date : 21/03/2013
Age : 26
Skąd : Poland

Ki lka pomysłów odemnie Empty
PisanieTemat: Re: Ki lka pomysłów odemnie   Ki lka pomysłów odemnie Icon_minitimeCzw Mar 21, 2013 12:47 pm

A ja uważam że pomysły są bardzo dobre Wink A najlepszy ten z bossami najeżdżającymi na miasta Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ki lka pomysłów odemnie Empty
PisanieTemat: Re: Ki lka pomysłów odemnie   Ki lka pomysłów odemnie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ki lka pomysłów odemnie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Pomysly-
Skocz do: