Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Admin ch...

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
hxcstranger




Liczba postów : 1
Join date : 01/07/2013

Admin ch... Empty
PisanieTemat: Admin ch...   Admin ch... Icon_minitimeCzw Lip 18, 2013 7:47 pm

Piszę otwarcie wszem i wobec, że uważam administratora tego servera za tępego chuja i dziecko z gimbazjum(pewnie dużo się nie mylę). Mało honorowe zachowanie z Twojej strony koleżko i brak uszanowania dla użytkowników. Konkretny powód dla którego założyłem ten temat to taki, że potężnie wkurwiłem się gdy założyłem konto, wydałem około 20zł(niby nic ale no kurwa mieć 20zł a nie mieć to jednak różnica) i pograłem z tydzień bo restart postaci był. Punkty lub pieniądze na nie wydane powinny być oddawane od razu bez zastanowienia. Zauważałem też sporo innego chamskiego zachowania wobec graczy (nie chce mi się nawet wymieniać bo to już nie moja sprawa). Taka mała rada ode mnie: jeżeli Ty drogi kolego nie będziesz dbał o użytkowników, którzy podejmują się gry na Twoim serverze to nie miej zgubnych nadziei, że ludzi którzy chcą grać będzie co raz więcej. Ja osobiście nie mam zamiaru już nigdy odpalić tego serva Smile dziękuję za uwagę Smile
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

Admin ch... Empty
PisanieTemat: Re: Admin ch...   Admin ch... Icon_minitimeCzw Lip 18, 2013 8:15 pm

ojoj nie smuć się za 2 miesiące kolejny reset ^^
Powrót do góry Go down
Ichigo Kurosaki Vizard

Ichigo Kurosaki Vizard


Liczba postów : 16
Join date : 22/06/2013

Admin ch... Empty
PisanieTemat: Re: Admin ch...   Admin ch... Icon_minitimePią Lip 19, 2013 8:53 am

a ja kurwa wyjebalem 60 zl i chuj
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Admin ch... Empty
PisanieTemat: Re: Admin ch...   Admin ch... Icon_minitimePią Lip 19, 2013 12:32 pm

Powyzej wypowiedzial sie albo Dawidzior albo dziecko ktore probowalo wyludzic 70 punktow bo mu w shopie na item brakuje Wink
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Sponsored content





Admin ch... Empty
PisanieTemat: Re: Admin ch...   Admin ch... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Admin ch...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Skargi-
Skocz do: