Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 beliar oszust

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Allah Akbarr




Liczba postów : 11
Join date : 23/07/2013

beliar oszust Empty
PisanieTemat: beliar oszust   beliar oszust Icon_minitimeWto Lip 23, 2013 12:56 pm

Witam JAK moze wiecie jestem allah akbar Ktory ma Bana dostalem go za bota nie ukrywam tego ale to malo wazne kupilem w sms shop unbana za 15zl + do tego exp ringa i uzylem go zeby nie miec bana na koncie ale po uzyciu unbana dalej mam bana dlatego pisalem do beliara w tej sprawie z nooba chara ktorego takze mi zbanowal jak dwa inne noob hara w tym 1 noob har mial zaraki sword + booty z sms shop zrobilem czwartego noob chara i znowu pisalem do beliara o tym i mi odpisal ze unban dziala 100% i zebym nie klamal ze kupilem unbana co ja mu na to odpisalem ze mam na to dowody ze kupilem unbana mam chyba 6 sms na telefonie z kodami na tego ots a tak samo beliar moze zobaczyc czy wyslalem sms dlatego jak uwazam ze beliar to zlodziej noob i nie wysylajcie kasy na tego ots bo i tak nie dostaniecie unbana a beliar chuja zrobi bo chuja umie





Poazdrawiam ALLAH AKBARR
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

beliar oszust Empty
PisanieTemat: Re: beliar oszust   beliar oszust Icon_minitimeWto Lip 23, 2013 12:59 pm

Twój problem nie jego.
Powrót do góry Go down
RevIn




Liczba postów : 27
Join date : 23/07/2013

beliar oszust Empty
PisanieTemat: Re: beliar oszust   beliar oszust Icon_minitimeWto Lip 23, 2013 1:03 pm

Ziomek, nazwijmy twoje pisanie do beliara po imieniu, obrażałeś go sam widziałem jak pisałeś, że jest chu*** itp.
Powrót do góry Go down
Allah Akbarr




Liczba postów : 11
Join date : 23/07/2013

beliar oszust Empty
PisanieTemat: Piorun jestes noobem   beliar oszust Icon_minitimeWto Lip 23, 2013 1:08 pm


Ja chyba wyslalem kase i uzylem unbana na koncie ale jak mi nie odbanowalo to chyba nie jest moj problem tylko servera i beliara
Powrót do góry Go down
eric cartmann




Liczba postów : 10
Join date : 23/07/2013

beliar oszust Empty
PisanieTemat: Re: beliar oszust   beliar oszust Icon_minitimeWto Lip 23, 2013 1:08 pm

ZGADZAM SIE UNBAN NIE DZIALA ALE PRZECIEZ ON WIE ZE DZIALA CHOCIAZ NIE SPRAWDZAL, TAK SAMO NIE DZIALA NICK CHANGE
POZDROWKI
Powrót do góry Go down
Allah Akbarr




Liczba postów : 11
Join date : 23/07/2013

beliar oszust Empty
PisanieTemat: revln   beliar oszust Icon_minitimeWto Lip 23, 2013 1:14 pm

RevIn napisał:
Ziomek, nazwijmy twoje pisanie do beliara po imieniu, obrażałeś go sam widziałem jak pisałeś, że jest chu*** itp.


Nom nie ukrywam tego ale jak bys wyslal kase na ots i dal bys unbana ktory ci konta nie odbanowuje i bys czekal na beliar chuj wie kiedy lognie a jak juz jest i pisze do niego co jest grane i ci banuje noob chaty z ktorych piszesz tez bys sie wkurwil i pisal tak jak ja
Powrót do góry Go down
eric cartmann




Liczba postów : 10
Join date : 23/07/2013

beliar oszust Empty
PisanieTemat: Re: beliar oszust   beliar oszust Icon_minitimeWto Lip 23, 2013 1:20 pm

MOIM ZDANIEM TEN SERVER DO NICZEGO NIE DOJDZIE ,
NUDY TU JAK CHUJ,
NIKT CIEKAWY NIE GRA,
JAKIES NOBY,KTORE NIE UMIEJA WBIC 200 LVLA,
0 ATRAKCJI,
0 QUESTOW,
0 NICZEGO WIEC JAK MOWILEM,
DNO Wink,
TO WSZYSTKO CO MOGE POWIEDZIEC ADMIN PAZERNY NA KWIT NIC NIE ROBI NAWET 1 UPDATE A MIALO BYC WIELE, TAK OBIECYWAL A TU CO? NIC,
TAK,ZE PO 300 LVLU KONCZY SIE WSZYSTKO NIE MA CO ROBIC,
TYLKO EXP,EXP,EXP BO 95% SERVERA SIEDZI NA 100 LVLACH BADZ 150 BO WIEKSZYCH NIE UMIEJA WBIC,
PAPA
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

beliar oszust Empty
PisanieTemat: Re: beliar oszust   beliar oszust Icon_minitimeWto Lip 23, 2013 1:22 pm

To wyjdź i nie wracaj.
Powrót do góry Go down
Allah Akbarr




Liczba postów : 11
Join date : 23/07/2013

beliar oszust Empty
PisanieTemat: Piorun zadowolony   beliar oszust Icon_minitimeWto Lip 23, 2013 1:27 pm

Piorun napisał:
To wyjdź i nie wracaj.

Piorun zadowolony bo moze wkancu po expic i bedzie cieszyl dupe ze jest pro ogar bo zabija 50 lvl bo nikt sie nie umie wexpic na tym ots z noobow hahahaha
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

beliar oszust Empty
PisanieTemat: Re: beliar oszust   beliar oszust Icon_minitimeWto Lip 23, 2013 1:32 pm

No bo jesteś dla mnie największym zagrożeniem...
Ja wczoraj już nawet nie próbowałem atakować Erica tylko się leczyłem bo chciałem zobaczyć ile wytrzymam.
Powrót do góry Go down
eric cartmann




Liczba postów : 10
Join date : 23/07/2013

beliar oszust Empty
PisanieTemat: Re: beliar oszust   beliar oszust Icon_minitimeWto Lip 23, 2013 1:38 pm

no wyplacz sie no no
tekst twojego zioma - nie bij hahaha
Powrót do góry Go down
RevIn




Liczba postów : 27
Join date : 23/07/2013

beliar oszust Empty
PisanieTemat: Re: beliar oszust   beliar oszust Icon_minitimeWto Lip 23, 2013 3:07 pm

Napisałem, żebyś mi nie wbijał na respa.... Nie pisałem abyś nie bił także nie ściemniaj.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

beliar oszust Empty
PisanieTemat: Re: beliar oszust   beliar oszust Icon_minitimeWto Lip 23, 2013 11:48 pm

Unban dziala nie raz go testowalem .... Wink i pewna osoba dostala punkty na unbana i bana i po 5 minutach zalogowala (to bylo zaraz po skargach allaha) Wiec o po chuj sie prujecie musieliscie cos zle zrobic Wink

Zamykam panow banuje
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Sponsored content





beliar oszust Empty
PisanieTemat: Re: beliar oszust   beliar oszust Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
beliar oszust
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Beliar .. :C
» Beliar .. :C
» Beliar nie Rob nam tego
» Beliar oszustem
» BELIAR zanpy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Skargi-
Skocz do: