Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pvp Enfo jest błędem

Go down 
+2
Ichigo.
Black Star
6 posters
AutorWiadomość
Black Star

Black Star


Liczba postów : 7
Join date : 05/07/2013
Skąd : Death City

Pvp Enfo jest błędem Empty
PisanieTemat: Pvp Enfo jest błędem   Pvp Enfo jest błędem Icon_minitimeWto Lip 30, 2013 12:15 pm

Wprowadzenia pvp enfo bylo najgorsza możliwą rzeczą dla tego servera. Zasadniczo wyglada to na zasadzie spamujacych lov lvl w stylu "daj się zabić". w tym momencie ja sie potam WTF. Jeśli naprawde ma to wyglądać na takiej zasadzie na dłuższą mete to chyba podziękuje za dalsze granie na servie. Zakładam że w puźniejszym czasie wielu graczy też zrezygnuje.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Ichigo.




Liczba postów : 7
Join date : 25/07/2013

Pvp Enfo jest błędem Empty
PisanieTemat: Re: Pvp Enfo jest błędem   Pvp Enfo jest błędem Icon_minitimeWto Lip 30, 2013 12:19 pm

te enfo jest pojebane
na chuj robic takie cos.
dlugo ten serwer sie nie utrzyma z tym "enfo"
Powrót do góry Go down
bezendu000




Liczba postów : 1
Join date : 18/07/2013

Pvp Enfo jest błędem Empty
PisanieTemat: Re: Pvp Enfo jest błędem   Pvp Enfo jest błędem Icon_minitimeWto Lip 30, 2013 12:26 pm

im szybciej wyłączy sie enfo tym lepiej. Wbiłem na tym 250 lvl i żałuję. Wkurzające jak nie wiem, jak widzisz takie "daj sie zabić" na ogólnym i na priv no dajcie spokój
Powrót do góry Go down
tytan




Liczba postów : 1
Join date : 30/07/2013

Pvp Enfo jest błędem Empty
PisanieTemat: Re: Pvp Enfo jest błędem   Pvp Enfo jest błędem Icon_minitimeWto Lip 30, 2013 12:36 pm

Stalem kolo Revinka przy trainerach. 4 osoby lataly za nim i blagaly go o killa. Przez enfo server schodzi na psy
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Pvp Enfo jest błędem Empty
PisanieTemat: Re: Pvp Enfo jest błędem   Pvp Enfo jest błędem Icon_minitimeWto Lip 30, 2013 12:46 pm

pozniej offne
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Srasek

Srasek


Liczba postów : 96
Join date : 01/06/2013
Age : 28
Skąd : Koszalin

Pvp Enfo jest błędem Empty
PisanieTemat: Re: Pvp Enfo jest błędem   Pvp Enfo jest błędem Icon_minitimeWto Lip 30, 2013 2:46 pm

Chcecie enfo później płaczecie , że na co to enfo zdecydujcie się kurwa w końcu.
Powrót do góry Go down
Black Star

Black Star


Liczba postów : 7
Join date : 05/07/2013
Skąd : Death City

Pvp Enfo jest błędem Empty
PisanieTemat: Re: Pvp Enfo jest błędem   Pvp Enfo jest błędem Icon_minitimeWto Lip 30, 2013 5:05 pm

Co do enfo głosowałem na nie, gdyby było inaczej nie zakładał bym takiego tematu. Zgadzam sie ze Sraskiem. Na chuj głosowaliscie na tak? Przecież to obyło do przewidzenia iż to całe enfo tak się skończy. Beliar wyłącz to dziadostwo jak najszybciej bo była by szkoda gdyby server upadł przez takie coś.

Peace
Powrót do góry Go down
Black Star

Black Star


Liczba postów : 7
Join date : 05/07/2013
Skąd : Death City

Pvp Enfo jest błędem Empty
PisanieTemat: Re: Pvp Enfo jest błędem   Pvp Enfo jest błędem Icon_minitimeWto Lip 30, 2013 6:46 pm

Beliarze mam nadzieje ,że dalsze trzymanie tego enfo nie ma na celu zrobienia kolejnego resa. Jak zrobisz kolejnego resa po zaledwie 3 tygodniach on upadnie. Samo włącznie enfo przyczynia sie do jego upadku. H lvl podkładajace sie wzamian za cc. Dzisiaj ktos mi zaproponował zanpa abym sie podłorzyl. Z braku innych słow co to kurwa ma być?! Jeśli naprawde masz w to już wyjebane po prostu napisz na forum a nie sam doprowadzasz do samozagłady. Po kolejnym resie nie zostanie ci wielu graczy co też idzie na twoją niekorzyść. Jeśli ci zalerzy dalej tym aby on pozostał weż kurwa zrób coś z tym.
Powrót do góry Go down
Ichigo.




Liczba postów : 7
Join date : 25/07/2013

Pvp Enfo jest błędem Empty
PisanieTemat: Re: Pvp Enfo jest błędem   Pvp Enfo jest błędem Icon_minitimeSro Lip 31, 2013 8:38 am

to enfo rozjebalo caly server.
Beliar Gratulacje.
Serwer juz Upadł ! ! !
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pvp Enfo jest błędem Empty
PisanieTemat: Re: Pvp Enfo jest błędem   Pvp Enfo jest błędem Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pvp Enfo jest błędem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Enfo? Czy jesteście tego pewni?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Pomysly-
Skocz do: