Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Problem z połączeniem,.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
NiePyskuj




Liczba postów : 2
Join date : 05/08/2013

Problem z połączeniem,. Empty
PisanieTemat: Problem z połączeniem,.   Problem z połączeniem,. Icon_minitimePon Sie 05, 2013 9:13 am

Witam. Mam problem. Chciałbym z miłą checią pograć na serwerze, lecz mam problem z polączeniem. Klient sciagniety, ale jesli probuje sie zalowowac ,nie moze mnie przełaczyc do konta po ekranie logowania, po jakims czasie wyskakuje mi błąd ,ze serwer connection lost czy cos w tym stylu. Inaczej pokazuje mi caly czas ,ze serwer jest offline.
Probowałem juz wyłaczyć antywira ,bo myslalem ,ze to przez niego, bo gdy nawet chce pierwszy raz wejsc na strony "comodo" antywirus blokuje mi wejscie na strone. Jest jakis sposob na to ?
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

Problem z połączeniem,. Empty
PisanieTemat: Re: Problem z połączeniem,.   Problem z połączeniem,. Icon_minitimePon Sie 05, 2013 9:26 am

Spróbuj uruchomić jako administrator.
to niewiele z mojej strony ale może pomoże :] (pewnie nie ;/)
Powrót do góry Go down
NiePyskuj




Liczba postów : 2
Join date : 05/08/2013

Problem z połączeniem,. Empty
PisanieTemat: Re: Problem z połączeniem,.   Problem z połączeniem,. Icon_minitimePon Sie 05, 2013 10:56 am

Probowałem ,wszystkie firewalle wyłączone, uruchamiany przez administratora.
Probowałem urouchomic zgodnie z Service Pack 3, jajeczko to dało.
Jakieś sugestie?

Dodam ,że skanowałem go antywirusem ,który wykrywa mi coś. Dodałem to do wykluczeń w antywirusie, ale niestety dalej ten sam problem. Connetion to serwer lost.-time out.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Problem z połączeniem,. Empty
PisanieTemat: Re: Problem z połączeniem,.   Problem z połączeniem,. Icon_minitimePon Sie 05, 2013 3:42 pm

Wyłacz anty-virusa to po 1 . a po 2 odblokuj porty 7171/7172/8000 w firewallu i na routerze jak posiadasz
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Sponsored content





Problem z połączeniem,. Empty
PisanieTemat: Re: Problem z połączeniem,.   Problem z połączeniem,. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Problem z połączeniem,.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bug ishida uryuu problem hp mana moze cos jeszcze.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Pytania-
Skocz do: