Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nayan i jego zachowanie

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Albard




Liczba postów : 2
Join date : 17/08/2013

Nayan i jego zachowanie  Empty
PisanieTemat: Nayan i jego zachowanie    Nayan i jego zachowanie  Icon_minitimeSob Sie 17, 2013 8:00 am

To jak zachowuje się ten gracz woła o pomstę do nieba... To nie jest jedyny przypadek.
Nayan i jego zachowanie  98du
Powrót do góry Go down
KcArT

KcArT


Liczba postów : 51
Join date : 18/05/2013
Age : 25
Skąd : Kraków

Nayan i jego zachowanie  Empty
PisanieTemat: Re: Nayan i jego zachowanie    Nayan i jego zachowanie  Icon_minitimeSob Sie 17, 2013 8:03 am

Hhahahahahahahahahahahahahaahhahahahahahahahhahahahahahhaah
Albard nie wiem czy to było dla żartu czy nie umiesz czytać bądź odczytywać kontekstu wypowiedzi,ale Imo jest to jednocześnie śmieszne i żałosne. xD
Powrót do góry Go down
Albard




Liczba postów : 2
Join date : 17/08/2013

Nayan i jego zachowanie  Empty
PisanieTemat: Nayan i jego zachowanie   Nayan i jego zachowanie  Icon_minitimeSob Sie 17, 2013 8:23 am

Nie chodzi mi o to czy kogoś obraża czy jest to dla żartu, a o to, że mógłby inaczej dobierać słowa. Pomyśl, że wchodzi ktoś nowy i widzi takie teksty na chacie. Na pewno nie wychodzi to na + dla OTS'a
Powrót do góry Go down
Srasek

Srasek


Liczba postów : 96
Join date : 01/06/2013
Age : 28
Skąd : Koszalin

Nayan i jego zachowanie  Empty
PisanieTemat: Re: Nayan i jego zachowanie    Nayan i jego zachowanie  Icon_minitimeSob Sie 17, 2013 11:06 am

O.o no i co teraz należy go zbanować czy jaki chuj ? to jedynie świadczy o jego kulturze osobistej i niczym więcej więc odpuść bo i tak nic z tym nie będzie zrobione dziękuję dobranoc.
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

Nayan i jego zachowanie  Empty
PisanieTemat: Re: Nayan i jego zachowanie    Nayan i jego zachowanie  Icon_minitimeSob Sie 17, 2013 3:55 pm

Ale jestem zabawny nie?
Pisałem z Kcartem Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nayan i jego zachowanie  Empty
PisanieTemat: Re: Nayan i jego zachowanie    Nayan i jego zachowanie  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nayan i jego zachowanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Skargi-
Skocz do: