Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zmiany na lepsze ^^

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Dawidzior




Liczba postów : 15
Join date : 04/10/2013
Age : 30
Skąd : Kraków -NH-

Zmiany na lepsze ^^ Empty
PisanieTemat: Zmiany na lepsze ^^   Zmiany na lepsze ^^ Icon_minitimeSro Paź 09, 2013 7:10 pm

Nom wiec tak.. Kazdy napewno ma jakies propozycje co to servera, kazdy z was chcialby cos zmienic cos dodac cos "wyjebac" z servera. Jest to wolny temat ktory, mam nadzieje pomoze Beliarowi uszczesliwic "nas" Graczy. ;p Kilka moich pomyslów..

1. Ogólne polepszenie wygladu Miast, terenów za maistami jak i expów. Ludzia gra sie przyjemnie jak wszystko wyglada na zrobione starannie a nie na odwal sie ja ktwoj dach nad dp haha ^^

2. Ogarnac potki, czyli? juz tłumacze: 2 rodzaje potek HP/MP,
*10lvl slaby potek hp,
*20lvl slaby potek mp,
*50lvl sredni potem hp/mp,
*100lvl dobry potek hp,
*150 dobry potek mp,
*250 lepszy potek hp/mp
oczywisice wszystko podpasowane do Exp stage. ;p (bo po co nam potek na 10lvl jak po zabiciu 1 wolfa mamy 13)

3. Dodac itemy innym potworka ktore sprzedamy jak i player'sa xD albo u NPC (pomysl mysle za bardzo doby poniewaz teraz kase zbieramy na czym?? Samuraje 4ever!! ;p i metale)

4. Moze pomysl na blessy nie byl by taki zly?

5. Apropo ptk 3. Dodac jakies eq dla graczy.. bo co mamy? 2x eq z IS, 1x eq z Tych no.. ( kurde nie pamietam ale bylo takie slabe eq co cos dawalo ;p)

6. Powiekszyc pvp Arene jak i dodac wysepke na ktorej tez by mozna bylo sie bic na podstawie pvp areny (wysepka ta bardzo pomocna byla by do np. Eventów)

7. Moze jakies nowe profesje ;D

Edit dziala wiec w kazdej chwili cos moge dodac ^^, czekam na wasze propozycje wiem ze to bety i do startu jeszcze troszke ale to jest wlasnie odpowiedni czas na zmiany !!! ;p

Wasz kochany Dawidzior ;* <3 !!!


Ostatnio zmieniony przez Dawidzior dnia Sro Paź 09, 2013 7:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Zmiany na lepsze ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na lepsze ^^   Zmiany na lepsze ^^ Icon_minitimeSro Paź 09, 2013 7:14 pm

blessow nie bedzie bo sie buguja (cos w source zjebalem) /na 300 lvlu beda Gigaie /profek masz 17/ wysepke dodam /dach zrobie /vip shop < sprzedajesz shinigami seta
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

Zmiany na lepsze ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na lepsze ^^   Zmiany na lepsze ^^ Icon_minitimeCzw Paź 10, 2013 5:19 am

To powodzenia z lotaniem shini seta wbiłem 428lvl i jedyne rzeczy jakie wylociłem to: 2shinigami legs i hichigo mask no i oczywiście pełno bootów.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Zmiany na lepsze ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na lepsze ^^   Zmiany na lepsze ^^ Icon_minitimeCzw Paź 10, 2013 3:37 pm

a siedziales na hollow ichigo ? Smile
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

Zmiany na lepsze ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na lepsze ^^   Zmiany na lepsze ^^ Icon_minitimeCzw Paź 10, 2013 5:38 pm

tia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zmiany na lepsze ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na lepsze ^^   Zmiany na lepsze ^^ Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zmiany na lepsze ^^
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Moje zmiany na serwerze...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Pomysly-
Skocz do: