Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dla początkujących.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ethernal

Ethernal


Liczba postów : 2
Join date : 09/05/2013

Dla początkujących. Empty
PisanieTemat: Dla początkujących.   Dla początkujących. Icon_minitimePią Maj 10, 2013 5:54 am

Siemanko :3 Tutaj Ethernal, może mnie już kojarzycie z serwera, a może nie xd Chciałbym tu przedstawić jedną istotna kwestie dotycząca levelowania na malych poziomach.

Zacznijmy od tej hordy wilków zaraz przed miastem- super, że jest ich tak dużo, ale w początkowej fazie gry dosyć długo się je bije- powodem jest słabe eq, hity. A mało życia one nie mają ;/ Oczekując chociaż na jakieś zadowalające wynagrodzenie dostajemy ledwo 220 expa ;( A w grupie 3 osób? Jeżeli 3 osoby w tym samym czasie zaczynają expic? To jest cholernie, niemożliwie trudnie żeby coś wbic. Spotkałem się z uwaga, że podobno jest dużo miejsc do expienia, ale kto na pierwszych lvl bez eq będzie się gdzieś dalej zapuszczal niż te wolfy i judo?

Mój pomysł jest taki żeby albo zwiększyć exp za wolfy do 440, a za judo do 720 lub zmniejszyć im hp żeby nowy gracz mial szansę na w miarę szybkie zabicie ich.
Powrót do góry Go down
Konrad591

Konrad591


Liczba postów : 11
Join date : 06/05/2013
Age : 26
Skąd : Świebodzin // Polska : )

Dla początkujących. Empty
PisanieTemat: *.*   Dla początkujących. Icon_minitimePią Maj 10, 2013 9:23 am

Jak wbijesz 100 lvl to pogadamy :3
Najpierw wbij lvl, aby mówić za wszystkich małych lvl, bo sam do nich należysz.
A poza tym już dużo osób ma 50+lvl i im to do tej pory nie przeszkadzało.
Ale można by było zmniejszyć ilość hp dla Renjego w ,,saga'', gdyż walczy się w mniejszych sagach z menosem lub z innymi to łatwo ich pokonać, a raptownie taki Renji co mnie na 2 hity pocisnął mając 80+ lvl : )
Powrót do góry Go down
 
Dla początkujących.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Pomysly-
Skocz do: