Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 prosze daj odpowiedz gm

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Zaraki Placek




Liczba postów : 3
Join date : 11/05/2013

prosze daj odpowiedz gm Empty
PisanieTemat: prosze daj odpowiedz gm   prosze daj odpowiedz gm Icon_minitimeSob Maj 11, 2013 9:36 pm

czemu mnie zbanowales ? ja naprawde nie uzywalem czitow tylko ogladam film w tv a jesli mi nie wiezysz to zobacz na tvp ogladam uderworld

prosze odbanoj
Powrót do góry Go down
Snoop Dogg

Snoop Dogg


Liczba postów : 10
Join date : 18/03/2013

prosze daj odpowiedz gm Empty
PisanieTemat: Re: prosze daj odpowiedz gm   prosze daj odpowiedz gm Icon_minitimeNie Maj 12, 2013 12:15 pm

a mi unban nie dziala lalala sandro nick
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

prosze daj odpowiedz gm Empty
PisanieTemat: Re: prosze daj odpowiedz gm   prosze daj odpowiedz gm Icon_minitimeNie Maj 12, 2013 12:26 pm

Zaraki bylem kolo ciebie pytalem czy bot ty sie ruszyles odrazu zapytalem czy bot ty brak odpowiedzi to banished A ty snoop dogg dostales un bana Wink bo unban usuwa bana a nie notki a ty bana z notek wyrwales i juz to naprawilem nie djae notek tylko z miejsca banuje
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Zaraki Placek




Liczba postów : 3
Join date : 11/05/2013

prosze daj odpowiedz gm Empty
PisanieTemat: Re: prosze daj odpowiedz gm   prosze daj odpowiedz gm Icon_minitimeNie Maj 12, 2013 1:10 pm

moze nie widzialembylem zaogladany a napewno nie uzywalem bota bo ja juz mam wystarczajaco zniszczonego kapa wiedz nie warto jest sciagac zeby sobie go kompletnie zniszczyc
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

prosze daj odpowiedz gm Empty
PisanieTemat: Re: prosze daj odpowiedz gm   prosze daj odpowiedz gm Icon_minitimeNie Maj 12, 2013 3:20 pm

Zapraszam do wykupienia UnBana chociaz w twoim przypadku sie to nie oplaca zrob nowe konto i graj pozniej sobie eq przerzucisz lol unbana nie bedzie i tyle wiem co robie Wink a pozatym pisz poprawnie ortograficznie a nie walisz byki lol "kto kreskuje uje ten dostaje same dwuje"

ps. Ja mam amerykasnski system bez polskich znakow zeby nie bylo Wink
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Zaraki Placek




Liczba postów : 3
Join date : 11/05/2013

prosze daj odpowiedz gm Empty
PisanieTemat: Re: prosze daj odpowiedz gm   prosze daj odpowiedz gm Icon_minitimeNie Maj 12, 2013 3:23 pm

a ja mam angielski a zreszta dziwnie cosstajesz bana za nic a ci co baca caly czas nic nie dostaja ale nie wazne okza tydzien pogram nie warto sie sprzeczac o takie gowno
Powrót do góry Go down
Sponsored content





prosze daj odpowiedz gm Empty
PisanieTemat: Re: prosze daj odpowiedz gm   prosze daj odpowiedz gm Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
prosze daj odpowiedz gm
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Profesje...
» Pozdro HAHAHA
» Cześć Prosze o pomoc!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Skargi-
Skocz do: