Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 SMS Shop !!

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Yagami Raito

Yagami Raito


Liczba postów : 25
Join date : 28/05/2013

SMS Shop !! Empty
PisanieTemat: SMS Shop !!   SMS Shop !! Icon_minitimeSro Maj 29, 2013 5:49 pm

Otóż doładowałem konto za 25zł + pare zł co miałem na koncie,więc miałęm na 3smsy za 7 zł + vat wysłałem pierwszy sms otrzymałem kod zwrotny, ponownie wysłałem sms
za tą samą kwote czyli 7 zł po paru minutach oczywiście, kodu zwrotnego nie otrzymałem a pieniądze z konta znikneły, dobra spoko, wysyłam trzeciego smsa za 7 zł
i równiesz nie otrzymałem zwrotnego kodu , teraz pewnie bd tekst "pewnie źle wpisałeś treść" ale niestety treść była dobrze wpisana bo po 2 sms który wysłałem i nie otrzymałem kodu, sprawdziłem dokładnie wszystko było wporzątku, trzeci sms równiesz, więc wina nie leży po mojej stronie lecz po waszej, nie dość że serwer graczy nie ma, to jeszcze ci co tu grają mają co rusz jakiś problem, domagam się zwrotu 500 Points bo to wasza wina nie moja.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

SMS Shop !! Empty
PisanieTemat: Re: SMS Shop !!   SMS Shop !! Icon_minitimeSro Maj 29, 2013 6:02 pm

I Nie moja xd tylko homepayu

Czytaj latest news :

Uprzejmie informujemy o planowanych pracach konserwacyjnych jakie będą prowadzone w Homepay od 2013-05-28 w godzinach od 22:00 do 06:00 2013-05-29. W związku z tymi pracami pojawi się tymczasowa przerwa w dostępności usług TRANSFERY/SMS/IVR/PRS/WWW. Wszystkie wiadomości będą kolejkowane i zostaną dostarczone po zakończeniu prac, o którym powiadomimy Państwa w oddzielnej korespondencji. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z niniejszą przerwą. Prosimy o kontakt gdyby mieli Państwo jakiekolwiek uwagi lub pytania.



Kody moga jeszcze pryjsc bo prawdopodobnie maja zawal smsow a jesli nie przyjda to podasz mi swoj nr telefonu i sprawdze ci all Wink

Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Yagami Raito

Yagami Raito


Liczba postów : 25
Join date : 28/05/2013

SMS Shop !! Empty
PisanieTemat: SMS Shop !!   SMS Shop !! Icon_minitimeSro Maj 29, 2013 6:40 pm

Po za tym nie otrzymałem jeszcze od cb 150 points za lv Smile
Powrót do góry Go down
Seilo




Liczba postów : 9
Join date : 29/05/2013
Skąd : Z kamikadze

SMS Shop !! Empty
PisanieTemat: Re: SMS Shop !!   SMS Shop !! Icon_minitimeSro Maj 29, 2013 7:23 pm

Mam podobny problem, mianowicie wyslalem smsa za 3.69 , mialem na koncie 7,49zl kilka minut po wyslaniu sms'a , wyskoczyl mi komuniakat 7355 bład . Na koncie zostalo mi 1,69 i kodu nie dostalem ^.-
Powrót do góry Go down
Yagami Raito

Yagami Raito


Liczba postów : 25
Join date : 28/05/2013

SMS Shop !! Empty
PisanieTemat: SMS Shop !!   SMS Shop !! Icon_minitimeSro Maj 29, 2013 8:02 pm

No to dokłądnie o to samo mi chodzi, zero kodu a kasa znikła.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

SMS Shop !! Empty
PisanieTemat: Re: SMS Shop !!   SMS Shop !! Icon_minitimeSro Maj 29, 2013 8:34 pm

https://bleachwo.forumpl.net/t28-zle-wpisales-kod-smsa

Sprubujcie tutaj Wink


Z takim czyms to nie do mnie albo homepay.pl lub operator sieci
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Seilo




Liczba postów : 9
Join date : 29/05/2013
Skąd : Z kamikadze

SMS Shop !! Empty
PisanieTemat: Re: SMS Shop !!   SMS Shop !! Icon_minitimeSro Maj 29, 2013 8:49 pm

To chociaż napisz gracza że wysylaja sms na wlasna odpowiedzialnosc bo system sie buguje i juz nie jedna osoba straciła na tym O.o
Powrót do góry Go down
Yagami Raito

Yagami Raito


Liczba postów : 25
Join date : 28/05/2013

SMS Shop !! Empty
PisanieTemat: SMS Shop !!   SMS Shop !! Icon_minitimeSro Maj 29, 2013 9:24 pm

Oj to zara zara zara, co oni z tym zrobią przeproszą za problem, i to jedyne co by było, a my kur.. stratni, to ty takich kretynow wybrałeś nie my,a teraz my za to placimy, pff Niezła jazda bez trzymanki.
Powrót do góry Go down
Hell Ichigo

Hell Ichigo


Liczba postów : 16
Join date : 14/04/2013
Age : 31

SMS Shop !! Empty
PisanieTemat: Re: SMS Shop !!   SMS Shop !! Icon_minitimeCzw Maj 30, 2013 5:12 am

Kody powinny zostać powysyłane z wczorajszym dniem, jeżeli ktoś nie otrzymał musi skontaktować się z administracją.
Powrót do góry Go down
Yagami Raito

Yagami Raito


Liczba postów : 25
Join date : 28/05/2013

SMS Shop !! Empty
PisanieTemat: SMS Shop !!   SMS Shop !! Icon_minitimeCzw Maj 30, 2013 9:53 am

Dobra uważam temat za zamknięty, odzyskałem to co miałem odzyskać,ale twoim zadaniem Beliar jest dopilnowanie tego aby to się znowu nie powtórzyło. Pozdro
Powrót do góry Go down
Xardas

Xardas


Liczba postów : 36
Join date : 30/05/2013
Age : 28
Skąd : Jastrzębie-Zdrój

SMS Shop !! Empty
PisanieTemat: Re: SMS Shop !!   SMS Shop !! Icon_minitimeCzw Maj 30, 2013 2:52 pm

I Yagami masz kurwa u mnie propsa Wink
Powrót do góry Go down
Seilo




Liczba postów : 9
Join date : 29/05/2013
Skąd : Z kamikadze

SMS Shop !! Empty
PisanieTemat: Re: SMS Shop !!   SMS Shop !! Icon_minitimeCzw Maj 30, 2013 9:48 pm

Widze ze jest to nagminny problem ponieważ znow wysylam sms'a 1 kod doszedl nastepny zabral mi 15zl -.- i nie mam kodu naprawde polecam zmienic ten serwis -.-
Powrót do góry Go down
Seilo




Liczba postów : 9
Join date : 29/05/2013
Skąd : Z kamikadze

SMS Shop !! Empty
PisanieTemat: Re: SMS Shop !!   SMS Shop !! Icon_minitimePią Maj 31, 2013 5:24 am

Dodatkowo gdy wrocily pieniadze wyslalem ponownie sms za 7zl ktory zabral mi 15zl -.- czyżby ktos tu zle na stronie napisal ?
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

SMS Shop !! Empty
PisanieTemat: Re: SMS Shop !!   SMS Shop !! Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 9:09 am

przez pare tygodni nikt nie mial problemow i nagle wy macie ? dziwne
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Yagami Raito

Yagami Raito


Liczba postów : 25
Join date : 28/05/2013

SMS Shop !! Empty
PisanieTemat: SMS Shop !!   SMS Shop !! Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 9:38 am

Już nie mamy, lecz niestety już kolejne dwie osoby tak miały bo się użalały w grze:)


Po za tym któryś z serwerów Naruto, również napotkało się z takim problemem, Homepay The Best pf Smile
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

SMS Shop !! Empty
PisanieTemat: Re: SMS Shop !!   SMS Shop !! Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 9:53 am

opierdole im konsultanta xd
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Sponsored content





SMS Shop !! Empty
PisanieTemat: Re: SMS Shop !!   SMS Shop !! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SMS Shop !!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Co zrobić by polepszyć serwer? Wasze propozycje.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Skargi-
Skocz do: