Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Propozycja/pytanie

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Filven




Liczba postów : 4
Join date : 04/06/2013

Propozycja/pytanie Empty
PisanieTemat: Propozycja/pytanie   Propozycja/pytanie Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 6:01 pm

Nie wiem czy gdzieś, to jest, ale moją propozycją jest zamieszczenie zdjęć wszystkich transformacji postaci. Byłbym bardzo wdzięczny Smile.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Propozycja/pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/pytanie   Propozycja/pytanie Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 9:28 pm

od tego masz filmiki na yt wpisz sobie bleach warriors i tam beda prezentacje postaci.
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Filven




Liczba postów : 4
Join date : 04/06/2013

Propozycja/pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/pytanie   Propozycja/pytanie Icon_minitimeSro Cze 05, 2013 2:31 pm

Może mi się nie chce oglądać filmików? Tak ciężko to zrobić i dodać na stronę główną, ale z takim podejściem, to życzę powodzenia z serwerem.
Powrót do góry Go down
Yagami Raito

Yagami Raito


Liczba postów : 25
Join date : 28/05/2013

Propozycja/pytanie Empty
PisanieTemat: Propozycja/pytanie   Propozycja/pytanie Icon_minitimeSro Cze 05, 2013 4:38 pm

To jak ci się nie chce, to nie oglądaj wgl ,albo ogólnie ni zawracaj tyłka. Chyba prezka lepsza z pokazem transów i skilli, Jak same screany ...
Powrót do góry Go down
Filven




Liczba postów : 4
Join date : 04/06/2013

Propozycja/pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/pytanie   Propozycja/pytanie Icon_minitimeCzw Cze 06, 2013 8:44 am

Ale czy tak ciężko jest, to zrobić i dodać na stronie głównej zakładkę z tymi screenami? Może nie każdy wie, że trzeba wejść na YT i obejrzeć filmik...
Powrót do góry Go down
Xardas

Xardas


Liczba postów : 36
Join date : 30/05/2013
Age : 28
Skąd : Jastrzębie-Zdrój

Propozycja/pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/pytanie   Propozycja/pytanie Icon_minitimeCzw Cze 06, 2013 10:46 am

Kurwa przeszukaj forum ciężko??? jest w którymś z tematów filmik z yt wrzucony -.-
Powrót do góry Go down
Filven




Liczba postów : 4
Join date : 04/06/2013

Propozycja/pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/pytanie   Propozycja/pytanie Icon_minitimeCzw Cze 06, 2013 5:12 pm

Tak ciężko jest przeszukać forum, bo to powinno być dostępne w widocznym miejscu, a nie, że jeszcze gracz ma szukać po forum... I nie kurwuj mi tu koxie w internecie...
Powrót do góry Go down
tomorox




Liczba postów : 2
Join date : 26/05/2013

Propozycja/pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/pytanie   Propozycja/pytanie Icon_minitimePią Cze 07, 2013 11:02 am

Zgadza się to powinno być na wierzchu, jak nie chce sie robić screenow to dodaj na stronę głowna link do filmiku promującego postacie.
Powrót do góry Go down
Yagami Raito

Yagami Raito


Liczba postów : 25
Join date : 28/05/2013

Propozycja/pytanie Empty
PisanieTemat: Propozycja/pytanie   Propozycja/pytanie Icon_minitimeSob Cze 08, 2013 12:03 am

Fatum brak słów, ;p dla nie których "Forum" to skomplikowana sprawa, bez odpoiwedniego poradnika się nie obejdzie. Smile

A jeszcze, zapomniałem że poradniki znajdują się na forach, więc jest lipa. ^_^
Powrót do góry Go down
Xardas

Xardas


Liczba postów : 36
Join date : 30/05/2013
Age : 28
Skąd : Jastrzębie-Zdrój

Propozycja/pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/pytanie   Propozycja/pytanie Icon_minitimeSob Cze 08, 2013 1:05 am

Czyli dla ludzi, "bardziej skomplikowanych" trzeba utworzyć takowy poradnik , jak przeszukać forum i znaleźć to czego się szukało. "Koxie w internecie" ?? hmm . Ciekawa wypowiedź aczkolwiek nie zgodna z prawdą. - Nie skacz do gardła jak nie sięgasz Wink pzdr.
Proszę bardzo dla tych mniej kumatych o to pofatygowałem się (co zajęło ok. 2 sekund)znalazłem takowy dział i temat - oto link prosto do transów czy spelli. https://bleachwo.forumpl.net/t50-czary-profesji Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Propozycja/pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/pytanie   Propozycja/pytanie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Propozycja/pytanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pytanie o zamianę.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Pomysly-
Skocz do: