Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Tutorzy-Komendy

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Srasek

Srasek


Liczba postów : 96
Join date : 01/06/2013
Age : 28
Skąd : Koszalin

Tutorzy-Komendy Empty
PisanieTemat: Tutorzy-Komendy   Tutorzy-Komendy Icon_minitimePon Cze 10, 2013 4:00 pm

Witam jest to temat dla tutorów bo myśleliśmy aby mieć dodatkowe funkcje typu kick i report , myślę , że to by ograniczyło botów , afk itp. 2. Sprawa jakieś dodatkowe itemy od Beliara na eventy lub coś ponieważ dawać cały czas ze swoich to trochę lipa ;c.Są to moje pytania tylko do Beliara jeśli ktoś ma coś przeciwko lub jest za to niech napisze komentarz Wink.
Powrót do góry Go down
Xardas

Xardas


Liczba postów : 36
Join date : 30/05/2013
Age : 28
Skąd : Jastrzębie-Zdrój

Tutorzy-Komendy Empty
PisanieTemat: Re: Tutorzy-Komendy   Tutorzy-Komendy Icon_minitimePon Cze 10, 2013 6:42 pm

Jak najbardziej jestem za Wink Dlaczego? Po 1- jako tutorzy mamy możliwość tylko i wyłącznie pisania na red, gdy zauważymy bota a nie będzie Beliara co możemy mu zrobić? Nic. Ewentualnie można napisać do Beliara jeśli będzie w grze ale takowego bociarza można już nie zastać Wink Po 2- Beliar jest rzadko w grze, a my staramy się w miarę możliwości umilić naszym playerom grę. Robimy więc eventy, lecz problem leży w tym, że zaraz skończą nam się zasoby z własnego "urobku" i nie będzie jak ich robić, a gracze się domagają spełnienia ich oczekiwań co do serwera. Niedługo będzie tak, że pozbędziemy się własnego eq bo nie będzie za co zrobić eventa.

A więc podsumowując:
- All Tutorzy powinni zyskać funkcję kick/report/namelock
- Powinniśmy też dostać jakieś itemy lub fundusze jakkolwiek to nazwać na organizację eventów/gier/zabaw i innych tym podobnych

Ps. I nie powiesz Beliar, że nie mamy racji Wink
Powrót do góry Go down
Srasek

Srasek


Liczba postów : 96
Join date : 01/06/2013
Age : 28
Skąd : Koszalin

Tutorzy-Komendy Empty
PisanieTemat: Re: Tutorzy-Komendy   Tutorzy-Komendy Icon_minitimePon Cze 10, 2013 6:48 pm

Hmm komendy by się przydały a itemy to nawet głupie shinigami sety i ludzie już by widzieli , że coś się dzieje Wink
Powrót do góry Go down
itsmajlajf

itsmajlajf


Liczba postów : 1
Join date : 10/06/2013

Tutorzy-Komendy Empty
PisanieTemat: Re: Tutorzy-Komendy   Tutorzy-Komendy Icon_minitimePon Cze 10, 2013 6:54 pm

Pewnie, że na tak bardzo urozmaiciło by to rozgrywkę ;p. Tutor nie pies itemów z **** nie wytrzaśnie Smile
Powrót do góry Go down
Srasek

Srasek


Liczba postów : 96
Join date : 01/06/2013
Age : 28
Skąd : Koszalin

Tutorzy-Komendy Empty
PisanieTemat: Re: Tutorzy-Komendy   Tutorzy-Komendy Icon_minitimePon Cze 10, 2013 10:04 pm

Z tego co słyszałem to dostaliśmy itemki na event .Świetnie jakiś postęp a co w związku z komendami ?
Powrót do góry Go down
Xardas

Xardas


Liczba postów : 36
Join date : 30/05/2013
Age : 28
Skąd : Jastrzębie-Zdrój

Tutorzy-Komendy Empty
PisanieTemat: Re: Tutorzy-Komendy   Tutorzy-Komendy Icon_minitimePon Cze 10, 2013 10:47 pm

Srasek itemki dostałem ja na zrobienie eventu. Więc itemki zostały rozdane. Nwm jak to będzie czy od czasu do czasu bdziemy je dostawać czy zawsze. Wink co do komend Kick byłby nam bardzo przydatny Wink
Powrót do góry Go down
Srasek

Srasek


Liczba postów : 96
Join date : 01/06/2013
Age : 28
Skąd : Koszalin

Tutorzy-Komendy Empty
PisanieTemat: Re: Tutorzy-Komendy   Tutorzy-Komendy Icon_minitimePon Cze 10, 2013 10:54 pm

Kick to ci da to samo co kill np. Bota a tak to moglibyśmy reportować botków i mieć spokój Wink co do itemków i komend proszę o wypowiedź Beliara.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tutorzy-Komendy Empty
PisanieTemat: Re: Tutorzy-Komendy   Tutorzy-Komendy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Tutorzy-Komendy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Pytania-
Skocz do: