Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Anty Bot System

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Hahamaker




Liczba postów : 3
Join date : 13/06/2013

Anty Bot System Empty
PisanieTemat: Anty Bot System   Anty Bot System Icon_minitimeNie Cze 16, 2013 5:55 pm

Witam, Krakowski shinigami z tej strony - Dzis szczesliwie moglem sie zalogowac swierzo po banie za taskera - owszem wtedy uzywalem ale odsiedzialem swoje tym razem z innej beczki.
Pisalem do okolo 4 osob stojacych obok mnie na trainach ze ide sie umyc wskakuje do wanny ze jak cos to mnie lognie po 15 min ... wychodze z wanny cieszac sie ze zasiade i pogram moim ishida a tu BOOM anty bot system wjebal mi 2 dni bana ... mam zaplacone za pacca 7 dni i po banie kolejnym zostanie mi 1 dzien gry - Prosze o zwrot punktow na konto albo odbanowanie przeciez to jest niedozeczne ze kto kolwiek moze dac check podczas afka na trainach i ban ... kilka osob moze potwierdzic, ze wrocilem chwile po tym i wylapalem za dara

Prosze o sprawdzenie tej sytuacji,dziekuje Krakowski
Powrót do góry Go down
Srasek

Srasek


Liczba postów : 96
Join date : 01/06/2013
Age : 28
Skąd : Koszalin

Anty Bot System Empty
PisanieTemat: Re: Anty Bot System   Anty Bot System Icon_minitimeNie Cze 16, 2013 5:58 pm

Hmm dostałem info , że jesteś na afku i się obracasz wysłałem Ci checka niestety anti bot system jest taki , że w ciągu 6min nie odpisałeś i dostałeś bana następnym razem nie zostawiaj na afku po prostu bo mogłeś nie bocić ale teraz nikt Ci tego nie udowodni.
Powrót do góry Go down
Hahamaker




Liczba postów : 3
Join date : 13/06/2013

Anty Bot System Empty
PisanieTemat: Re: Anty Bot System   Anty Bot System Icon_minitimeNie Cze 16, 2013 6:04 pm

Chce rozmawiac z beliarem bo wy wszyscy jestescie niezbyt kompetetni ... pragne zwrotu pieniedzy badz punktow na inne konto bo to sa poprostu jaja z pogrzebu poslaliscie do piachu juz po lserwera za jakies kopiowanie, ok ale ja jestem czysty bez programow mowilem ze ide na 15 min afk sie umyc i sie NIE obracalem jak mogl bym to zrobic nawet nie mam klawiatury bezprzewodowej zeby potrafic to zrobic z lazienki.A zreszta trace czas,nerwy,pieniadze to juz 6 ban w tym tygodniu z czego 3 sluszne

Tak jak pisalem w grze jesli tak dziala fajnie ten anty bot system i check to robie na mc 30 charow i chekuje kazdego az do 1 osoby online na serwerze - was to bawi mnie tez zacznie
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Anty Bot System Empty
PisanieTemat: Re: Anty Bot System   Anty Bot System Icon_minitimeNie Cze 16, 2013 6:52 pm

Jestes zabawny domagasz sie unbana a jednoczesnie grozisz hah Wink
Anty bot system dziala w ten sposob
Dany player moze byc sprawdzony raz na 6 GODZIN.
dany player moze sprawdzac raz na 24 GODZINY.
Wszystko jest dobrze ustawione.
Nie afcz a nie bedzie banów ja cie nie zbanowalem zrobil to system byla zmianka w latest news o systemie wiec nie afcz nastepnym razem.

UNBANA NIE BEDZIE ZAMYKAM TEMAT
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Sponsored content





Anty Bot System Empty
PisanieTemat: Re: Anty Bot System   Anty Bot System Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Anty Bot System
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Skarga na system RS

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Skargi-
Skocz do: