Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Quest na transy :)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Tenchen

Tenchen


Liczba postów : 2
Join date : 11/07/2013

Quest na transy :) Empty
PisanieTemat: Quest na transy :)   Quest na transy :) Icon_minitimeCzw Lip 11, 2013 5:13 pm

Witam jestem nowy na tym forum i prosze nie flejmujcie mnie jak wam sie pomysl nie spodoba bo tu nie chodzi o spine tylko o dobra zabawe
-Dodanie Questa dzięki któremu bedziemy mogli uzywac naszego last transa(420lvl)
(albo dodanie nowych transów od tego questa coś w stylu serwerów dragon balla mianowicie PQ , SPQ )
Żeby wykonać tego questa oczywiście będziemy musieli posiadać "Premium Account"


Ostatnio zmieniony przez Tenchen dnia Czw Lip 11, 2013 5:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
KcArT

KcArT


Liczba postów : 51
Join date : 18/05/2013
Age : 25
Skąd : Kraków

Quest na transy :) Empty
PisanieTemat: Re: Quest na transy :)   Quest na transy :) Icon_minitimeCzw Lip 11, 2013 5:22 pm

A czy widzisz żeby to był serwer dragon balla>? Pomysł mi się w ogóle nie podoba i jestem na nie,ale to tylko moja skromna opinia nie wiem jak inni gracze. Smile
Powrót do góry Go down
Tenchen

Tenchen


Liczba postów : 2
Join date : 11/07/2013

Quest na transy :) Empty
PisanieTemat: Re: Quest na transy :)   Quest na transy :) Icon_minitimeCzw Lip 11, 2013 5:30 pm

Nie chodzi mi o to czy to jest serwer db czy nie chodzi mi o chęć do dalszej rozgrywki zdobywanie nowych transformacji , itemow , spelli a nie ze dobijam 350 ide na zanpa i już do znudzenia expie na capsach...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Quest na transy :) Empty
PisanieTemat: Re: Quest na transy :)   Quest na transy :) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Quest na transy :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zanpaktou Quest
» Hichigo quest
» Metal Boots Quest

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Pomysly-
Skocz do: