Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nie wiedziałem gdzie to dać......

Go down 
+2
Zaroz Podejde
RevIn
6 posters
AutorWiadomość
RevIn




Liczba postów : 27
Join date : 23/07/2013

gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Empty
PisanieTemat: Nie wiedziałem gdzie to dać......   gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 7:56 pm

Beliar, po tym co piorun napisał można sie domyslic, że to on Ci napisał abyś obniżył dmg aizenowi, z czego to wywnioskowałem?(Zaroz podejde wklei ssy pod moim tematem, ponieważ ja jeszcze nie moge)

Pozdro dla beliara i pioruna, to co napisal wygladalo tak jak by rozkazywal beliarowi albo czul u niego poparcie takze..... Piorun pada bo byakya jest slaby i tyle dajcie se spokoj ;/


Tekst pioruna "Nie pisz tego bo sie pograzysz".


Ostatnio zmieniony przez RevIn dnia Nie Lip 28, 2013 8:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zaroz Podejde




Liczba postów : 2
Join date : 23/06/2013

gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiedziałem gdzie to dać......   gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 8:00 pm

gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... R1xg


Ostatnio zmieniony przez Zaroz Podejde dnia Nie Lip 28, 2013 8:08 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiedziałem gdzie to dać......   gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 11:07 pm

xd dzieci dzieci dzieci zostales oslabiony bo byles zamocny i tyle w tym temacie powkurwiaj to poleci delete
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Srasek

Srasek


Liczba postów : 96
Join date : 01/06/2013
Age : 28
Skąd : Koszalin

gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiedziałem gdzie to dać......   gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Icon_minitimePon Lip 29, 2013 12:51 am

Kolejny dupny temat ehh ale co się dziwić ? xD zawsze tak było i będzie .
Powrót do góry Go down
RevIn




Liczba postów : 27
Join date : 23/07/2013

gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiedziałem gdzie to dać......   gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Icon_minitimePon Lip 29, 2013 9:57 am

Beliar, chodzi mi o to, że ten gnojek pada, nie może mnie zabić na aizenie i grozi mi tobą? Coś tu nie tak....
Powrót do góry Go down
allah




Liczba postów : 8
Join date : 25/07/2013

gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Empty
PisanieTemat: Pozdro HAHAHA   gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Icon_minitimePon Lip 29, 2013 10:21 am

Jak to beliar napisal

xd dzieci dzieci dzieci zostales oslabiony bo byles zamocny i tyle w tym temacie powkurwiaj to poleci delete

za nie dlugo bedzie tak ze bedziemy w 10 gonić po jednego typa bo piorun za duzo placze i beliar bedzie kazdej Profce dmg obniżał daje jeszcze tydzień i bedzie cos takiego ze piorun bedzie 10 typa na raz zabijal solo +420 lvl a my go w 10 nie bedziemy stanie zabic dlatego ogarnij troche beliar i nie pomagaj ciagle temu noobowi


Pozdrawiam Allah Piorun nie płacz
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiedziałem gdzie to dać......   gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Icon_minitimePon Lip 29, 2013 10:23 am

Arara Beliar sam zmienił dmg Aizenowi bo był za duży to tyle w temacie.
Powrót do góry Go down
allah




Liczba postów : 8
Join date : 25/07/2013

gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Empty
PisanieTemat: rererererer   gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Icon_minitimePon Lip 29, 2013 10:26 am

nom zmienil bo za duzo padałeś i plakalesz
Powrót do góry Go down
RevIn




Liczba postów : 27
Join date : 23/07/2013

gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiedziałem gdzie to dać......   gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Icon_minitimePon Lip 29, 2013 10:27 am

Dobra to z chuja ten tekst:
"Revinek jeszcze zobaczysz co Ci beliar zrobi, będziesz płakał aby cie nie huncił" ????????????
Bronisz się adminem i chwalisz się, że masz 1000 pkt ;]
Powrót do góry Go down
Zaroz Podejde




Liczba postów : 2
Join date : 23/06/2013

gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiedziałem gdzie to dać......   gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Icon_minitimePon Lip 29, 2013 10:28 am

Dzieci nie maja na co wydawac :p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiedziałem gdzie to dać......   gdzie - Nie wiedziałem gdzie to dać...... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nie wiedziałem gdzie to dać......
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Skargi-
Skocz do: