Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Grimmjow Jaegerjaquez

Go down 
AutorWiadomość
Saitos

Saitos


Liczba postów : 13
Join date : 27/12/2014

Grimmjow Jaegerjaquez Empty
PisanieTemat: Grimmjow Jaegerjaquez   Grimmjow Jaegerjaquez Icon_minitimePon Lip 11, 2016 12:00 am

Pl: Witam, dziś Admin podsuną mi pomysł bym zrobił opis wszystkich postaci w Bleachwo, tak więc zaczynam to robić, dziennie będę wstawiał opis 1 lub 2 postaci, ponieważ je pierwsze muszę wyexpić do last Trans'u oraz wyskilować. Pewna część osób pytała mnie dlaczego Admin nie da mi od razu 420 lvla, otóż chcę wbić to ręcznie, ponieważ wtedy będę wiedział co tej postaci brakuje i będą wprowadzane zmiany Wink

Eng: Hello, Admin today gave me an idea I would have done a description of all the characters in Bleachwo, so I start to do that day I will intercede description of 1 or 2 characters, because they first have to tamp the last Transform and Skills. A part of people asked me why Admin does not give you right away 420 lvl, so I want to knock it manually, because then I'll know what the character is missing and will be introduced changes Wink

Pl:Tak więc dziś postanowiłem opisać 1 postać, ponieważ gdy dalej będę to robić to powiecie mi czego tutaj brakuje Smile
Eng:So today I decided to describe one character, because if I continue to do it is to tell me what is missing here Smile

Pl:Tak więc lecimy :>
Eng: So we go :>

Pl: Grimmjow Jaegerjaquez posiada 5 transów (50lvl-80 lvl-170lvl-350lvl-420lvl)
Eng: Grimmjow Jaegerjaquez have five transforms (50lvl-80 lvl-170lvl-350lvl-420lvl)

                          Grimmjow Jaegerjaquez Te86s7s1weeo_t

Pl: Oraz pokażę spelle które posiada tylko Grimmjow
Eng: And I'll show spells that has only Grimmjow

1. Grimmjow Cero - 20 lvl
Grimmjow Jaegerjaquez M75ajt9em6mh_t
2. Gran Ray Cero - 65 lvl
Pl: Jak widzimy nie ma różnicy w wyglądzie, lecz jest większy Dmg
Eng: As we can see there is no difference in appearance, but is larger Dmg
Grimmjow Jaegerjaquez F5v6kvuov1dv_t
3. Cero Oscuras - 80 lvl
Grimmjow Jaegerjaquez Ka1rzeyq3au5_t
4 Dessgarron - 100lvl
Grimmjow Jaegerjaquez Kak50x5w7cqd_t

Pl: Nie ma tego dużo ;D
Eng: There's not a lot ;D

Pl: Tak więc to by było na tyle, tej postaci daje ocenę 7/10, ponieważ posiada małą ilość HP oraz ma mało Deffa, Na koniec pokarzę jeszcze Zanpakuto przeznaczone dla tej postaci.
Eng: So that's it, this form gives an assessment of 7/10, because it has a small amount of HP and has little deff, at the end of rebuker yet Zanpakuto designed for the character.

Grimmjow Jaegerjaquez Rlewneh3s825_t

Pl: Proszę o napisanie mi czy podobał wam się ten opis i czego tutaj brakuje. Dziękuje za uwagę: Saitos Cool
Eng: Please write me if you like the this description and what is missing here. Thank you for your attention: Saitos
Powrót do góry Go down
 
Grimmjow Jaegerjaquez
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Grimmjow Hand (Atk:71, Def:43 +5)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Poradniki-
Skocz do: