Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skarga na Adanosa i Dzeusa...

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
RevIn




Liczba postów : 27
Join date : 23/07/2013

Skarga na Adanosa i Dzeusa... Empty
PisanieTemat: Skarga na Adanosa i Dzeusa...   Skarga na Adanosa i Dzeusa... Icon_minitimePią Lip 26, 2013 8:40 am

Wczoraj około godziny 24 Adanos dał namelocka piorunowi za "Adanos ssie za smsy", następnie po wejściu dzeusa, dzeus dał mu namelocka i zmienił sobie na Adanos to pipka, adanos dał mu bana, dzeus ub i znowu dostał namelocka i wziął sobie mój stary nick który miałem zamiar wykorzystać napisał mi, że nie mógł wziąść piorun, proszę o danie mu changename aby sobie zmienił ......
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Skarga na Adanosa i Dzeusa... Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Adanosa i Dzeusa...   Skarga na Adanosa i Dzeusa... Icon_minitimePią Lip 26, 2013 4:04 pm

posade traci adanos. Piorun otrzymuje stary nick
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Xardas

Xardas


Liczba postów : 36
Join date : 30/05/2013
Age : 28
Skąd : Jastrzębie-Zdrój

Skarga na Adanosa i Dzeusa... Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Adanosa i Dzeusa...   Skarga na Adanosa i Dzeusa... Icon_minitimeSob Lip 27, 2013 2:46 pm

Revin jak już masz coś pisać na mój temat to pisz jak było nie z kłamstewkami. Namelocka dostał nie za Adanos ssie za smsy tylko za "Adanos ssie beliarowi za smsy". Po 2 liżesz mi i Dzeusowi dupe a teraz ciśniesz ze skargami i w dodatku kłamiesz. Stary nick? i co w tym takiego że miał twój stary nick? Jesteś śmieszny. Dziękuję za uwagę. Beliar- może zdejmij posadę też Dzeusowi przecież też namelocka dał Wink
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

Skarga na Adanosa i Dzeusa... Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Adanosa i Dzeusa...   Skarga na Adanosa i Dzeusa... Icon_minitimeSob Lip 27, 2013 3:03 pm

Nie dodałem Beliar napisałem to samo co ty mi na /B tylko zamiast Piorun zmieniłem na Adanos
a dokładnie napisałeś
Piorun robi laski za SMS'y
Skarga na Adanosa i Dzeusa... Piorunpng_nepwarh
Powrót do góry Go down
Xardas

Xardas


Liczba postów : 36
Join date : 30/05/2013
Age : 28
Skąd : Jastrzębie-Zdrój

Skarga na Adanosa i Dzeusa... Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Adanosa i Dzeusa...   Skarga na Adanosa i Dzeusa... Icon_minitimeSob Lip 27, 2013 8:16 pm

Wyjebane mam na cb jesteś pizda i, i tak cie jebią na serwie. Wrzuć ss cwaniaku jak napisałeś "Adanos robi laski Beliarowi za sms" przecież chwaliłeś się, że masz. PS- Pierdole cie w dupe Piorunku posada mi nie potrzebna i tak ci zrobimy jesień z dupy średniowiecza Wink
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

Skarga na Adanosa i Dzeusa... Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Adanosa i Dzeusa...   Skarga na Adanosa i Dzeusa... Icon_minitimeSob Lip 27, 2013 8:29 pm

Nie mam SS ty mówiłeś że masz, a ja nic takiego nie pisałem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skarga na Adanosa i Dzeusa... Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Adanosa i Dzeusa...   Skarga na Adanosa i Dzeusa... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skarga na Adanosa i Dzeusa...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» GM - Skarga na pomysły
» Skarga na system RS
» Skarga na Sraska i Jointa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Skargi-
Skocz do: