Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skarga na Sraska i Jointa

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Tentaki




Liczba postów : 2
Join date : 12/06/2013

Skarga na Sraska i Jointa Empty
PisanieTemat: Skarga na Sraska i Jointa   Skarga na Sraska i Jointa Icon_minitimeCzw Cze 13, 2013 8:55 am

Zaczniemy od tego Ze grałem sobie postacia z nickiem Tentaki.. Wczoraj odstałem name-locka od sraska, po czym zmieniłem sobie na Dawidos. Dziś Joint dal mi kolejnego name-locka i blokował ponad to możliwość wpisania kolejnego nicku po przez ciągłe nam-locki które mnie mutowały.. przyczyna tego wszystkiego jest podobno bot. Ktoś pościł plotkę ze boce.. super wczoraj Banner i Beliar mnie sprawdzali po kilka razy i jakoś nic nie zauważyli. Proszę o szybka reakcji ze strony Wyższej administracji.. ci tutorzy psuja serva, jak już się kiedyś wypowiadałem w innym temacie tylko spamują /b a tak naprawdę nic nie wiedza "głupi" kendzior wie wiece o ots od was.. Pozdrawiam Dawidek. <3
Powrót do góry Go down
Srasek

Srasek


Liczba postów : 96
Join date : 01/06/2013
Age : 28
Skąd : Koszalin

Skarga na Sraska i Jointa Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Sraska i Jointa   Skarga na Sraska i Jointa Icon_minitimeCzw Cze 13, 2013 1:47 pm

Weź człowieku wczoraj złapałem Cie znowu na auto follow ale zaraz wyłączyłeś , jak się biliśmy miałeś auto hela ale co ja wiem spam na /b ? czyli mamy wgl nie pisać jest chyba ograniczenie do minimum a namelocki dostajesz za bota i za złą postawę wobec graczy i tutorów.Dziękuje !
Powrót do góry Go down
 
Skarga na Sraska i Jointa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» SS'y Sraska ! xD
» GM - Skarga na pomysły
» Skarga na system RS
» Skarga na Adanosa i Dzeusa...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Skargi-
Skocz do: