Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ważne propozycje

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Seven




Liczba postów : 2
Join date : 21/05/2013

Ważne propozycje Empty
PisanieTemat: Ważne propozycje   Ważne propozycje Icon_minitimeWto Maj 21, 2013 10:40 pm

Witam chciałem napisać propozycję dla serwera, na serwerze grałem 5 minut ze względu iż nie podobało mi się parę spraw , gdybyś je wprowadził na serwa odemnie zagrałoby 5 osób i zresztą nie tylko odemnie te osoby bo znam ludzi , grałem kiedys na Bleach OTS'ach i wiem co się ludziom podoba. Jezeli admina interesuje liczba graczy to prosze rozmyśleć to:

1.exp x2 poniewaz x1 jest to zdecydowanie za malo, nie obchodzi mnie ze ktos nie chodząc do szkoły , bocąc noc i dzien, na ItemShopie wbił tam 500 lvl czy coś w tym stylu, co czytałem w wcześniejszym poscie
2.Zrobic system 1 frag= 24h, 10 fragów Rs, 20 fragów Ban na 2 dni, liczba do bana/rs liczy się tylko dziennie, nie ma ograniczenia na tydzien/msc.Poniewaz takie cos jest bez sensu na serwerze nie bedzie rywalizacji, znam serwer naruto na którym jest taki system, serwer jest strasznie slaby z bugami, ale dzieki temu systemowi ma on dużo graczy,podstawa jest PVP!
3.Dodac na stronie dział w którym będzie mapa z zaznaczonymi expami i dojściem do nich co ułatwi początkującym znajdowanie expowisk, ponieważ ja się załamałem gdy nie wiedziałem gdzie expic po wolfach, mozna rowniez dodac tabele questy w ktorej sa opisane gdzie co i jak, tyle ze zeby to wszystko zrobic trzeba sie troche pomeczyc a nie wiem czy adminowi się chcę
4.Nie wiem czy na serwie jest Arena do warów, ale przydałoby się taką zrobić , arene w ktorej wchodzi typ vs inny typ (1v1) i pozniej to zapisuje na stronie ilosc wygranych i ilosc przegranych, jest to mega pomysl motywujacy dla tych co lubia grac PVP!

Chciałbym zagrać na ogarniętym serwerze bleach poniewaz na takim grałem z rok temu, ale niestety nikt nie chce takiego ogranąc, prosze rozwaz prosby jestem pewien na 100% ze przyciągną graczy.A jezeli to nie wyjdzie, to postaw serwer naruto, naruto maja napewno wiecej playerow niz Bleache. Tyle ze na nich tez beda musialby byc takie rzeczy jak wypisalem zeby mial serwer playerow.
Powrót do góry Go down
Kakuzu Mishima

Kakuzu Mishima


Liczba postów : 3
Join date : 18/05/2013
Age : 28
Skąd : Jastrzębie-Zdrój

Ważne propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Ważne propozycje   Ważne propozycje Icon_minitimeSro Maj 22, 2013 8:56 am

W pełni popieram kolegę wyżej. Laughing
Oczywiście oprócz pomysłu z postawieniem serwa naruto;D Naruto jest i tak do koloru do wyboru serwów a niech będzie choć 1 porządny Bleacha.
Powrót do góry Go down
Snoop Dogg

Snoop Dogg


Liczba postów : 10
Join date : 18/03/2013

Ważne propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Ważne propozycje   Ważne propozycje Icon_minitimeSro Maj 22, 2013 5:56 pm

Jescze takie male ale mam Beliar zrob demon oak i yalahar questa bo nie dzialaja ;d
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Ważne propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Ważne propozycje   Ważne propozycje Icon_minitimeSro Maj 22, 2013 8:11 pm

Exp nigdy lvl sie bije szybko jak napisales "na serwerze grałem 5 minut" To jak mam brac twoja wypowiedz powaznie ? wbij 200 lvl i exp to zobaczysz jak szybko sie expi mysle nad zrobieniem 3x expa do 80 lvla NIE MOWIE ZE TAK BEDZIE !
Frag system mam taki napisany w confingu moze kiedys zmienie ale watpie
Dzial z mapa chwila roboty lecz jestem zajety moze w przyszlosci
Arena do warow LOL masz WAR system wypowiadajcie sobie wary i umawiajcie sie na dane miejsca a nie jakies arena do warow

ps. Arena 1vs1 jest

Zapisywanie fragow hmm podaj mi otsa na jakim to jest to pomysle nad skryptem bo nie mam pomyslu jak to zaczac pisac jak narazie

Naruto nie postawie


NIE WYPALI BLEACH To odrazu Real mapa 8.6 Wink juz mam przygotowana nawet
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Seven




Liczba postów : 2
Join date : 21/05/2013

Ważne propozycje Empty
PisanieTemat: ehhhhh   Ważne propozycje Icon_minitimeSro Maj 22, 2013 8:27 pm

Odzucajac moje zmiany napewno serwer nie wypali, wiem o tym jako gracz. Nie mowie o tym zebys zwiekrzyl exp z x1 na x2 na stale, ale zeby do tego 80-100 dobijalo sie w miare szybciej, bo to ze poczatki sa trudniejsze od pozniejszej fazy to nie jest normalne. A jak bedzie tak szybko ban za fragi to bedzie lipa. Tyle w moim temacie, sam slabo interesujesz sie serwerem a wymagasz by gracze sie nim interesowali , sry ale taka moja opinia. Taka arena jest na Dragon Ball serwie , nie podam ktory, nie bede reklamowac.
Powrót do góry Go down
Snoop Dogg

Snoop Dogg


Liczba postów : 10
Join date : 18/03/2013

Ważne propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Ważne propozycje   Ważne propozycje Icon_minitimeSro Maj 22, 2013 8:56 pm

dobrze ze do 8,6 tibii tez mam bota xd ale musial bys cos dobrego zrobic z rl mapka bo jak gotowiec to dziekuje 20 max osob i rob wczesien kurwa ten start bo nie mam co robic bless xd
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Ważne propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Ważne propozycje   Ważne propozycje Icon_minitimeSro Maj 22, 2013 9:25 pm

Seven rozmawiasz teraz z Beliarem XD wiem co to jest dobry ots ty mi tego nie tlumacz jestem jednym z top 10 anime otsow chociaz nie gralem na wielu Wink ale zawsze jestem top wyjadaczem z lvlem i pvp

I wiem co to dobry OTS
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Sponsored content





Ważne propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Ważne propozycje   Ważne propozycje Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ważne propozycje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Co zrobić by polepszyć serwer? Wasze propozycje.
» Ważne dla serwera
» uwaga wazne

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Pomysly-
Skocz do: