Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ważne dla serwera

Go down 
+7
Srasek
KcArT
Xardas
Ichigo Kurosaki Vizard
Kurosaki Ichigoo
Admin
Saven
11 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Saven




Liczba postów : 1
Join date : 02/07/2013

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimeWto Lip 02, 2013 12:46 am

Witam GM, widzisz ze na serwerze gra mało osób? Próbowałes robić tyle restartów? Nie przynosi to skutków? Chcesz robić następny i myślisz że to coś zmieni? - To nie ma sensu!
Serwer poprostu nie podoba się graczom, proponuję zrobić serwer Medium Exp, więcej pod PvP, bez Bana/Black Skulla za fragi, only RS od 20 fragów 1 frag = 12h. Dodać follow w PvP zeby postacie typu zaraki mogly siekać. Więcej expów na more lvl, dodać możliwość zdobycia ciekawych przedmiotów z questow, a nie "wyslesz sms i masz odrazu najlepsze eq" zwiękrzyć rate skillowania. Na serwerze są ladne transy,techniki lecz grywalnośc jest zerowa.. Polega ona tylko na expie i jeszcze raz expie który później się juz nudzi. Dlaczego się tak upierasz przy wersji serwera na której nikt nie chce grać? Proszę o odpowiedz ponieważ chciałbym zagrać na fajnym serwerze Bleacha, jeżeli zdecydujesz się taki stworzyć to jestem w stanie pomóc w testach. Pasowało by żebyś tydzien popracowal nad tym serwerem i za tydzien 2 dni beta testów i official później.Bo póki co to nie ma sensu, Srasek ledwo zaprosił kilka osób. Z czego połowa topki juz nie gra. Tyle w temacie. Czekam na odpowiedz.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimeWto Lip 02, 2013 4:26 pm

przywroce follow nic wiecej.
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Kurosaki Ichigoo

Kurosaki Ichigoo


Liczba postów : 18
Join date : 14/06/2013
Skąd : Karakura

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimeSro Lip 03, 2013 11:06 am

xd nie dziw się że połowa topki nie gra jak to w dupę nie idzie od 200 lvla np siedzieć na capitan hollowach a przede wszystkim ciężko z handlem xd. A vip jest do dupy małe spoty vasto lorde a jak zejdziesz na sam dół na hollow ichi to nikt Ci tego nie utrzyma, restart serwera moje zdanie beznadzieja było już tak pięknie że grało po 30 osób i zaraz bęc wszystko prysło, a co do ratów nie jest źle mnie najbardziej odpycha to że pacc jest na tak krótko i lepiej by było jak by było np wprowadzone pacc boxy że można było by imi bez problemów handlować więcej setów i questów. Bo prócz questa na zanpa i na vipie co masz te 3 questy to reszta jest beznadziejna.
Propozycje moje:
-sagi
-questy
-nowe respy
-nowe eq (nie w is)
RESA NIE TRZEBA xd
Powrót do góry Go down
Ichigo Kurosaki Vizard

Ichigo Kurosaki Vizard


Liczba postów : 16
Join date : 22/06/2013

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimeSro Lip 03, 2013 12:45 pm

Właśnie najlepiej byłoby usunąć te eq i dodać do jakichś misji na 300+, bo to beznadzieja wbijasz 10 lvl i masz eq już do końca gry, a tak musisz się narobić żeby mieć + te zanpy mogły być po normalnej cenie 3 zl, a nie 3 + 3, bądź 7 (sms). Niższe ceny to też nowi gracze, ja bez problemu mogę zareklamować serwer. A i kasa z SMS, też można coś zwrócić jak będzie reset dla stałych graczy.
Powrót do góry Go down
Kurosaki Ichigoo

Kurosaki Ichigoo


Liczba postów : 18
Join date : 14/06/2013
Skąd : Karakura

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimeSro Lip 03, 2013 3:33 pm

na ntsw było fajnie że all co miałeś na koncie z is to dostawałeś w postaci pkt Wink
Powrót do góry Go down
Xardas

Xardas


Liczba postów : 36
Join date : 30/05/2013
Age : 28
Skąd : Jastrzębie-Zdrój

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimeSro Lip 03, 2013 5:33 pm

Wrócił system follow to jest ok. Zgadzam się w pełni z Kurosrakim, powinno być dużo więcej itemków których nie będzie w is bo sztuką jest coś ogarnąć samemu niż wejść na strone i kupić pro eq na start Wink Zrobić mase Questów i sag bo sag mamy tylko 15 i możemy już all zrobić na 200 lvlu śmiało a gdyby na niektóre sagi dodatkowe były wymagania lvlowe + prze kozak questy rodem z Anime/mangi. Przykładowo zrobić sagę tak jak było z zaginionym shinigami w las noches to by był pro quest i to w chuuj i trzeba by go było robić minimum we 2 max w 4 idąc przez las noches wybijając moby docierając do naszego zaginionego koleszki i zabijając prze kozak adjuchasa jak to było w anime Wink to tylko propozycja ale uważam, że sagi/questy tego typu na high lvle były by kozackie przyciągnęło by to uwagę graczy jak również poprawiło zdanie o serwerze Wink to chyba tyle z mojej strony thx piona ;D
Powrót do góry Go down
KcArT

KcArT


Liczba postów : 51
Join date : 18/05/2013
Age : 25
Skąd : Kraków

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimeCzw Lip 04, 2013 9:11 am

I Może jeszcze coś dodać właśnie na +420lvl,bo ludzie kończą grę na last transie bo dalsza nie ma sensu Smile
Podpisuję się pod kolegą na górze.Mogłyby być takie PRO Quest-y na hlvl.Tylko żeby było zwiazane z mangą/anime,a nie że przychodzisz a tu ci wyskakuje z dupy gościu który nawet raz się w serii nie pojawił.
Ale co tu duzo gadać Beliar i tak tego nie przyjmie,bo serwer robi po swojemu bez wcielania w bleacha propozycji Smile
Powrót do góry Go down
Kurosaki Ichigoo

Kurosaki Ichigoo


Liczba postów : 18
Join date : 14/06/2013
Skąd : Karakura

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimeCzw Lip 04, 2013 10:06 pm

dokładnie jak reset będzie nie dostanie się pkt za to co miało sięw hausie i w eq to pierdziele nie gram xd więcej a po drugie na co restart jak był z 2 miesiące temu maksymalnie Smile teraz to nie wiadomo czy wlg warto na koto się logować Wink
Powrót do góry Go down
Srasek

Srasek


Liczba postów : 96
Join date : 01/06/2013
Age : 28
Skąd : Koszalin

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimePią Lip 05, 2013 1:29 am

Hmm moim skromnym zdaniem to stwierdziłem , że też się wypowiem questy przydały by się ale na ch** one ? jak i tak najlepsze moby to vasto lorde a od 200 do 999 siedzimy na kapitanach ? ;o po pierwsze to tak zbalanosować troszkę profki najważniejszy pkt ! po 2 dodać moby i spoty myślę , że cfany bez problemu by to ogarnął gdyby miał tylko nowe moby od Beliara po 3 sagi będzie można dodać później lub podczas grania na serwie ;o. Powracając do questów to myślę ,że jest sporo pomysłów propozycji i niektóre dałoby radę zrealizować . Itemki z sms wyjebać w pizdu jedynie zrobić boxy lub coś w tym stylu , zwiększyć loota z shinigami i capitanów a nawet z metali i academy wydropić coś na hlvl jest kurwa jak znaleźć krople wody na pustyni usunąć upgrejdy 100% albo zmienić ich cenę na pewno wtedy nawet ja bym zasilił konto upgrejdami xDD. Pomysłów mam wiele ale to tylko moje propozycje.
Ale się rozpisałem masakra xDD jak ktoś się , ze mną zgadza komentować !
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimePią Lip 05, 2013 1:46 am

pierdolicie xd nie bede robil sag bo to w chuj meczace bedzie nonstop 40-50 os to bede robil sagi
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Srasek

Srasek


Liczba postów : 96
Join date : 01/06/2013
Age : 28
Skąd : Koszalin

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimePią Lip 05, 2013 3:24 am

A co do innych propozycji , które podaliśmy co do sag to Cię rozumiem i Cię popieram bo na chuj robić sagi , które są czasochłonne jak można w tym czasie zrobić co pożyteczniejszego;) .
Powrót do góry Go down
Mongol




Liczba postów : 6
Join date : 04/07/2013

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimePią Lip 05, 2013 6:08 am

Ale co z kasa wydane a IS? Dostaniemy punkty z powrotem jeśli będzie res? Bo jeśli nie to więcej osób przestanie grać niż nowych zacznie. Nie ma sensu grać w grę na którą wydało się kasę a zaraz robiony jest reset i traci się wszystko wraz z tą kasą. Moim skromnym zdaniem punkty za rzeczy powinny zostać oddane na konto.
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimePią Lip 05, 2013 6:51 am

Albo przynajmniej dać na start pare pkt.
Powrót do góry Go down
Mongol




Liczba postów : 6
Join date : 04/07/2013

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimePią Lip 05, 2013 6:54 am

I tak będzie lipa. Ja może nie wydałem nie wiadomo ile ale co nieco poszło na itemy itd. Do tego zapewne są osoby które wydały więcej kasy. A jak dostanie się kilka punktów i będzie to o wiele mniej niż się wydało to i tak będzie dupa.
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimePią Lip 05, 2013 6:55 am

podobno ma być za tydzień


Ostatnio zmieniony przez Piorun dnia Pią Lip 05, 2013 3:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Yagami Raito

Yagami Raito


Liczba postów : 25
Join date : 28/05/2013

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimePią Lip 05, 2013 8:04 am

Nom i takkie jest Kurwa własnie Beliar twoje podejście, "nie gra dużo osób to wyjebane mam na wasze sagi bo to męczące" nie no spoko to najpierw zacznijmy od tego, czy ty ten serwer zrobiłeś
tylko po to żeby zarabiać kase na lola czy żeyb w końcu coś normalnego stało??,nie piszę tego posta ze względu że nie chcem restata charów, bo ja mam na to wyjebane serwer to dno i jeszcze raz dno, bez sensu po prostu, Kupujesz na 1 lv full Gran Aran. set Vasto Maske i chuj, wyjebane,kurwa z takim Is to się nie dziwie że wgl nawet się nie chcą za to zabierać, może być max Arancar set ale już kurwa nie w is tylko na jakimś quescie, zanpakto, tak naprawedę to praktycznie każda postać powinna mnieć odrazu swoje zanpakto,ale cóż to gra więc trzeba na to zrobić questa, 350??? gdzie zanpakto masz na 125 lv max, no to już przeginka.Exp kurwa tylko na tym ta gra polega, nic nie ma po za expem, a o tym expie też można dużo powiedzieć 180- 420+ Capitany,spoko widze że nie tylko ja przestałem grać bo to sensu nawet nie ma.
Jak ty masz podejście że pierdolisz nie robisz sag bo nikt nie gra, no to nikt tu nigdy nie będzie grał, jak by miał sporo sag questó nie było by kurwa itemó w IS to w tedy uwierz, dużo ludzi by grało, mogę spokojnie powiedzieć że grało by więcej niż sie tego spodziewasz, ale co jak ty to móisz "wyjebane" może nie tyle co mówisz ale pewnie myślisz no to tak bd, zrób teraz restart charów, to jestem ciekaw ile po tym resecie będzie jeszcze ludzi grało... .
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimePią Lip 05, 2013 8:58 am

Ten serw może być podobny do np DBV albo PA ale musisz też coś porobić przydałoby się zrobić transa tak na 200 quest na 350lvl na zanpa mi nawet odpowiada eq z IS też może być no bo przecież dedyk kosztuje questy oprócz tego na shinigami sword nie widziałem żadnego a to jest - Przyznałeś się że nie oglądałeś anime no to jak ty chcesz zrobić ten serwer skoro nawet nie znasz fabuły exp po capitan shinigami by się przydało mógłbyś też zniżyć cenę vipa i pokazywać się częściej w grze codziennie przychodzi około 5 nowych osób na serwa więc trzeba się nimi zaopiekować więc jakbyś pokazał im że jesteś bo my to wiemy że cię niema to może by grali bo wbijają takie 30-50 i wychodzą zniżyłbyś też pacca na 3.66 to wszystko z mojej strony.
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimePią Lip 05, 2013 3:35 pm

17:31 Aka [41]: beda gigaie
17:32 Aka [41]: na vip -.-'
17:32 Piorun [161]: ale to zazwyczaj SMS kids wbijaja najwieksze lvle
17:32 Makarov [118]: bez jaj
17:32 Makarov [118]: musisz miec vipa aby gigaie uzywac
17:32 Piorun [161]: lol?
17:32 Aka [41]: albo miec vip zeby kupic
17:33 Piorun [161]: widac beliar stawia na kase a nie na graczy
17:33 Makarov [119]: ol je
17:33 Piorun [161]: bez vipa niepograsz ...
17:33 Piorun [161]: to moze jeszcze doda takie bramki zeby poexpic i jednorazowe wejscie sms 11zl
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimePią Lip 05, 2013 3:42 pm

a i bedzie ten system pvp zmieniony nie ze fragi znikac beda co godizne tylko limity powieksze i ustawie lekkie enfo.
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimePią Lip 05, 2013 3:45 pm

nie na vipie tylko na paccu bo chyba ten pacc wkacu musi sie oplacac
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimePią Lip 05, 2013 3:46 pm

a dla capitanow powieksze dmg
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimePią Lip 05, 2013 3:50 pm

Jak tak narzekacie na Item Shopa to moge powiekszyc ceny itemow oprocz vipa / pacca /zanpaktou / super band / exp ring.
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimePią Lip 05, 2013 3:58 pm

Dobra zmienilem ceny itemow wszystkie itemy oprocz tych ktore wymienilem powyzej kosztuja o 100 pktow drozej a sam pacc jest tanszy. Teraz dziecko smsa bedzie musialo wydac bardzo duza kupe kasy aby zdobyc te itemy co mysle ze nie bedzie robic max 1-2 itemy a questy sa na arrancarnar seta na VIP i na VIP bedzie takze wieza z tymi espada czy jak oni tam i to beda bossy i na koncu 2 skrzynki z grand setem vasto lorde mask narazie mysle zeby zrobic Yalahari quest cos takiego ;)ale to na pacc nawet na mapie juz jest troche naniesione jak widac.
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimePią Lip 05, 2013 4:27 pm

Tylko znajdz sobie osobę która będzie ci poprawiać te mapy bo jak zobaczyłem resp Spider hollow i ten twój podpis BELIAR i wgl to gdzie widać koniec mapy to mi się płakać chciało
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitimePią Lip 05, 2013 5:42 pm

Zwiększ nam exp to sobie postacie obejrzymy i daj premium darmowe bo to i tak koniec nic już ci nikt nie kupi bo o resecie każdy wie a po resecie i tak kasa z IS będzie.
I czy będą nowe profki bo przydaliby sie wszyscy kapitanowie i vice kapitanowie i tak nie oglądałeś anime to możesz im zrobić spelle z wyobrażni. Ja mam taki pomysł aby zrobic hollowa ewoluował by w Giliana ten zaś w Adjuchasa potem w Vasto Lorde i na koniec w Arrancara to by było naprawdę niespotykane a i wracając do postaci do te główne postacie powinny być w grze.
A i Black Star chce kamehameha i tak pisze głupoty więc mogę to dopisać
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ważne dla serwera Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ważne dla serwera
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ważne propozycje
» uwaga wazne
» Reklama Serwera
» Pomysły co do serwera :P
» Reklamowanie serwera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Pomysly-
Skocz do: