Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ważne dla serwera

Go down 
+7
Srasek
KcArT
Xardas
Ichigo Kurosaki Vizard
Kurosaki Ichigoo
Admin
Saven
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Aka

Aka


Liczba postów : 10
Join date : 12/06/2013

Ważne dla serwera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera - Page 2 Icon_minitimePią Lip 05, 2013 5:55 pm

Jak nie oglądałeś anime to dodaj kogoś do teamu. Bo z tego co widzę nie ma nikogo, albo jest banner. Nie mówię żebyś dawał komuś tutora czy co. Ale skryptera , mapera albo grafika byś tu znalazł. Wiesz więcej osób w teamie, szybsza praca, więcej urozmaiceń, więcej ludzi = więcej hajsu. Osobiście co bym dodał do next gen serva... bandy do 60as (1-wszy as gap)<wyżej nic nie daje> bo to jest przegięcie ze jest tylko 1 band <300pkt = 7zł> albo łapka.
Powrót do góry Go down
Kurosaki Ichigoo

Kurosaki Ichigoo


Liczba postów : 18
Join date : 14/06/2013
Skąd : Karakura

Ważne dla serwera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera - Page 2 Icon_minitimePią Lip 05, 2013 6:38 pm

Kuźwa stary nie usuwaj kont jak usuniesz konta to pierdole wgl nie gram nie po to mam tam pkt żeby teraz mi je skasowano ;x. Po drugie jak robisz to wieże espady to zrób że każdy na jakimś lvlu se poradzi i ogarnij dmg hollow ichigo bo jak wchodzisz na vipa tam na dół to Ci nawet 800 lvl tego nie ogarnie ;x. A co do sag to jak chcesz moge Ci pomóc w sensie że na pdst anime anime i mange znam na wylot jak coś to tylko napisz PW
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Ważne dla serwera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera - Page 2 Icon_minitimePią Lip 05, 2013 7:03 pm

Lol to ze anime nie ogladalem to nie znaczy ze nic nie wiem o anime i ogladalem tak troche do 50 odcinka gdzies xd
Moj brat obejzal cala serie i on mi mowi co jak i gdzie sie dzialo ...
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

Ważne dla serwera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera - Page 2 Icon_minitimePią Lip 05, 2013 7:12 pm

ej mam dla cb pomysł zrób postacie ale oczywiście nie za darmo odblokowywały by się za sms
tak wiem dużo roboty ale nie za darmo za pieniążki cudowny pomysł nie?
ja bym kupił yoruichi!
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Ważne dla serwera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera - Page 2 Icon_minitimePią Lip 05, 2013 8:16 pm

pomysle nad tousenem
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

Ważne dla serwera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera - Page 2 Icon_minitimePią Lip 05, 2013 8:20 pm

myśleć to ci się jeszcze chce ale robić niema komu ^^
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Ważne dla serwera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera - Page 2 Icon_minitimePią Lip 05, 2013 8:34 pm

do tej pory duzo zrobilem i nie jestem robotem tez mam wakacje.
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

Ważne dla serwera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera - Page 2 Icon_minitimePią Lip 05, 2013 8:35 pm

Dobra zrobice Temat I tam w podpunkcikach najwazniejsze rzeczy jakie chcecie o sagach nawet nie piszcie to sproboje zrobic do konca wakacji. lub do konca tego miesiaca/tygodnia zalezy co bedziecie chcieli
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

Ważne dla serwera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera - Page 2 Icon_minitimePią Lip 05, 2013 8:36 pm

wiesz to najlepszy serwer bleach może dlatego że niema innych Very Happy
może powiesz co takiego stanie się po resie jakieś zmiany albo cóś
Powrót do góry Go down
Mongol




Liczba postów : 6
Join date : 04/07/2013

Ważne dla serwera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera - Page 2 Icon_minitimePią Lip 05, 2013 8:41 pm

Stanie sie głownie to, że pewnie jeszcze mniej graczy będzie bo część nie będzie chciała grać po utracie tych punktów co kasę na nie wydali. A znowu wydawać kasę szkoda bo nie wiadomo czy za jakiś czas znowu reseta nie będzie bo patrzę, że chyba ostatnio jakoś był jeden i znowu jest. Szkoda kasy żeby tak ciągle tracić przez reset. Żeby chociaż większą część punktów odzyskał to może by pomyślał jeszcze nad tym.
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

Ważne dla serwera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera - Page 2 Icon_minitimePią Lip 05, 2013 8:49 pm

zrób to jeszcze dzisiaj bo od 3 mnie niema a co ja w 1h zrobie od 2?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ważne dla serwera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne dla serwera   Ważne dla serwera - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ważne dla serwera
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ważne propozycje
» uwaga wazne
» Reklama Serwera
» Pomysły co do serwera :P
» Reklamowanie serwera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Pomysly-
Skocz do: