Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie o Tutora

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Xardas

Xardas


Liczba postów : 36
Join date : 30/05/2013
Age : 28
Skąd : Jastrzębie-Zdrój

Podanie o Tutora Empty
PisanieTemat: Podanie o Tutora   Podanie o Tutora Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 10:28 am

Witam. Z tego co mi wiadomo Yagami nie chciał zostać Tutorem i możliwe że ma zamiar z tej funkcji zrezygnować, a więc chciałbym przejąć "pałeczkę".
Mam doświadczenie w ots Bleach. Parę lat temu grałem już na BTLS lecz serwer upadł.
Dlaczego chciałbym zostać Tutorem? Po prostu jestem osobą która potrafi wyciągnąć pomocną dłoń. Znam dobrze ten ots grałem na becie, przed resem, oraz gram obecnie. Znam mapy sagi/questy/taski oraz balans profesji. Lubię pomagać innym graczom jeśli mają problem zawsze mogą na mnie liczyć. Jestem w grze dobrze znaną osobą, mam poparcie wielu osób, uczynny i towarzyski. Chciałbym przyczynić się do polepszenia serwera i relacji player/team. Jeśli byłyby jakieś wątpliwości co do moich kompetencji, można skontaktować się z Yagamim.
Powrót do góry Go down
tomorox




Liczba postów : 2
Join date : 26/05/2013

Podanie o Tutora Empty
PisanieTemat: Re: Podanie o Tutora   Podanie o Tutora Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:38 am

Robi dobrą minę do złej gry. Jak go zabiłem na rsie wyzywał mnie bo mu nie chciałem eq oddać. Nie nadaje się na tutora
Powrót do góry Go down
Xardas

Xardas


Liczba postów : 36
Join date : 30/05/2013
Age : 28
Skąd : Jastrzębie-Zdrój

Podanie o Tutora Empty
PisanieTemat: Re: Podanie o Tutora   Podanie o Tutora Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:49 am

Człowieku nie obchodzi mnie te eq chodziło o sam fakt że ci pomogli a i tak cie chłopaki zhuncili za to Wink pozdrowienia dla mojej ekipy KAMIKADZE!!!!! PS. poza tym powód, że cię wyzywałem to nie powód aby moje podanie zostało anulowanie Wink
Powrót do góry Go down
Yagami Raito

Yagami Raito


Liczba postów : 25
Join date : 28/05/2013

Podanie o Tutora Empty
PisanieTemat: Podanie o Tutora   Podanie o Tutora Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 6:37 pm

Moim zdaniem to nawet nie ma co się starać o posadę tutora, czemu?? to zaraz odpowiem na pytanie.
Otóż mam bardzo duże doświadczenie w tych sprawach,byłem tutorem przez bardzo długi czas na serwerze Bleach The Legendary Shiningami, pod koniec serwera lecz w tedy jeszcze nikt tego końca nie miał w planach, zostałem GM,otóż czemu ja odradzam tutaj posade tutora?, sprawa jest jasna, po za pisaniem na Red nie ma nic,podaje przykłą: Beliara nie ma cały dzień i widzimy bota i teraz pytanie hyym co z tym zrobic, co z tego że dostanie bana na 24h jak i tak wyjdzie z tego z korzyścią, przez caly dzien spokojnie 200 by wbił np. i zadaniem tutora jest tego bota wyłapać,
nagrać,wstawić temat na forum, po czym tego bota kiknąć z gry żeby dalej ten bot nie uprzykrzał innym graczą gry.I tu mamy problem ponieważ beliar nie daje tutorowi
możliwości kickania, to spoko ustawiam bota wbije mi się na bocie 200 lv i co z tego że mam bana na 24h jak się nawet nie męczyłem z expem??.
Dla tego moim zdaniem tutor tu nic nie znaczy.
Po 2 temu serwerowi jest potrzebny 2 GM żeby w nieobecnośc beliara banował te boty,
ponieważ jak ten serwer ma się dalej trzymać, to też będą takie dni co wgl Beliara moze nie być, i to trzeba również pod uwage. bym dalej rozpisał tego posta lecz mi się nie chce napisałem to co ja myśle i nie wiem czy ktoś to poprze czy nie, ale tak to powinno wyglądać.

PZDR. oraz polecam Fatuma Smile
Powrót do góry Go down
Xardas

Xardas


Liczba postów : 36
Join date : 30/05/2013
Age : 28
Skąd : Jastrzębie-Zdrój

Podanie o Tutora Empty
PisanieTemat: Re: Podanie o Tutora   Podanie o Tutora Icon_minitimeNie Cze 02, 2013 8:35 pm

Składam rezygnację z posady Tutora. Dziękóweczka Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie o Tutora Empty
PisanieTemat: Re: Podanie o Tutora   Podanie o Tutora Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie o Tutora
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie o Tutora
» Gdzie złożyć podanie o Tutora?
» Podanie o Senior Tutora Srasek
» [Podanie] Moderator
» Podanie[Tutor]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Zespół-
Skocz do: