Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie o Senior Tutora Srasek

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Srasek

Srasek


Liczba postów : 96
Join date : 01/06/2013
Age : 28
Skąd : Koszalin

Podanie o Senior Tutora Srasek Empty
PisanieTemat: Podanie o Senior Tutora Srasek   Podanie o Senior Tutora Srasek Icon_minitimePią Cze 14, 2013 2:09 pm

Witam chciałbym awansować z rangi Tutora na Senior Tutora.Nie będę się rozpisywał ponieważ wszystko napisałem w podaniu na Tutora.Myślę , że sporo osób chciało by mnie widzieć na tym stanowisku a niektóre osoby na pewno by mnie nie chciały ale takie jest życie xDD.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Powrót do góry Go down
Tentaki




Liczba postów : 2
Join date : 12/06/2013

Podanie o Senior Tutora Srasek Empty
PisanieTemat: Re: Podanie o Senior Tutora Srasek   Podanie o Senior Tutora Srasek Icon_minitimePią Cze 14, 2013 9:47 pm

Jestem całkowicie przeciwny temu pomysłowi.. nic nie robisz dla servera po za rozdawaniem nie słusznych namelocków z Fatumem.. Ja tez nie bd duzo mowil, jestes wulgarny, chamski i nie umiesz rozmawiac z ludzmi.. Jestem na NIE.!
Powrót do góry Go down
Srasek

Srasek


Liczba postów : 96
Join date : 01/06/2013
Age : 28
Skąd : Koszalin

Podanie o Senior Tutora Srasek Empty
PisanieTemat: Re: Podanie o Senior Tutora Srasek   Podanie o Senior Tutora Srasek Icon_minitimePią Cze 14, 2013 10:10 pm

Ha ha ha grubo <3 Stary rozbawiłeś mnie jak nikt inny dzisiaj no nie wierze w to co napisałeś . Namelocki dostaliście za bany albo mc i już płacz , że dowodów nie ma . Co do mojej wulgarności to jestem po prostu taki jak ty dla mnie a , że nie umiesz się właściwie odzywać to już nie moja wina . Popytaj ludzi i zobaczymy czy ktoś ci powie , że nie da się ze mną pogadać . Ogólnie to idę dalej cisnąć beke z Twojej wypowiedzi.
Dziękuje dobranoc.
Powrót do góry Go down
The Seek Destroy




Liczba postów : 3
Join date : 08/06/2013

Podanie o Senior Tutora Srasek Empty
PisanieTemat: Re: Podanie o Senior Tutora Srasek   Podanie o Senior Tutora Srasek Icon_minitimeSob Cze 15, 2013 11:28 am

popieram sraska :Pnigdy nie widzialem jakby komus dawal nie slusznie name locka ewentualnie widzac ze koles boci i ma auto loga daje mu name zeby nie mogl skillowac. Jestem za tym zeby srasek dostal ST bylo by to duze zmniejszenie botow na serverze ze strony t akich playerow jak Dawidzior i Krakowski Shinigami.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie o Senior Tutora Srasek Empty
PisanieTemat: Re: Podanie o Senior Tutora Srasek   Podanie o Senior Tutora Srasek Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie o Senior Tutora Srasek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie o Tutora
» Podanie o Tutora
» [Podanie] Moderator
» Podanie[Tutor]
» Videoporadnik Sag by Srasek

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Zespół-
Skocz do: