Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Aizen leczy się za dużo.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

Aizen leczy się za dużo. Empty
PisanieTemat: Aizen leczy się za dużo.   Aizen leczy się za dużo. Icon_minitimeSob Lip 27, 2013 11:47 am

Bije revina po 10k a on leczy się po 12-13k
Bije mnie po 12-13k a ja się lecze po 7-8k
Ubicie go solo jest niemożliwe .
Powrót do góry Go down
RevIn




Liczba postów : 27
Join date : 23/07/2013

Aizen leczy się za dużo. Empty
PisanieTemat: Re: Aizen leczy się za dużo.   Aizen leczy się za dużo. Icon_minitimeSob Lip 27, 2013 1:23 pm

Ziomek, byakya chujowo bije dla tego nie mozeszs mnie ubic, co ty mi chcesz zrobic z 11k dmg? pierwsza lepsza rukia 420 lvl ma mnie na strzala...
Powrót do góry Go down
ericzej




Liczba postów : 7
Join date : 24/07/2013

Aizen leczy się za dużo. Empty
PisanieTemat: Re: Aizen leczy się za dużo.   Aizen leczy się za dużo. Icon_minitimeSob Lip 27, 2013 3:06 pm

no co zrobić
Powrót do góry Go down
RevIn




Liczba postów : 27
Join date : 23/07/2013

Aizen leczy się za dużo. Empty
PisanieTemat: Re: Aizen leczy się za dużo.   Aizen leczy się za dużo. Icon_minitimeSob Lip 27, 2013 6:16 pm

po 2 to nie jest proste bić się na hp, raz sie nie ogarniesz i padasz, no i w każdej chwili może ktoś wylecieć i mi sprzedać strzała......
Jakas postac musi byc lepsza 1v1, aizen jest slabszy od byaky w mass pvp ale lepszy w solowaniu i tak powinno byc.
Powrót do góry Go down
Srasek

Srasek


Liczba postów : 96
Join date : 01/06/2013
Age : 28
Skąd : Koszalin

Aizen leczy się za dużo. Empty
PisanieTemat: Re: Aizen leczy się za dużo.   Aizen leczy się za dużo. Icon_minitimePon Lip 29, 2013 12:50 am

Hmm balans jest dość dobry ale jak wybrałeś postkę do expa to już nie nasza wina byakuya szybko expi ale w pvp jest dupny bo last spell to obszar .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Aizen leczy się za dużo. Empty
PisanieTemat: Re: Aizen leczy się za dużo.   Aizen leczy się za dużo. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Aizen leczy się za dużo.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Aizen, byakya co to kurwa ma być....
» Urahara Kisuke, Sosuke Aizen

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Pomysly-
Skocz do: