Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Aizen, byakya co to kurwa ma być....

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
RevIn




Liczba postów : 27
Join date : 23/07/2013

Aizen, byakya co to kurwa ma być.... Empty
PisanieTemat: Aizen, byakya co to kurwa ma być....   Aizen, byakya co to kurwa ma być.... Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 9:15 am

Beliar, co ty odjebaleś z aizenem i byakya? Aizenem cisnelem byaka na "hp" przez co padal, rukia na moim lvlu zajebala by mnie na hita natomiast byakya zajebal by rukie dla czego?

Byakya wygrywal w pvp z aizenem kiedy bylem na manie, kiedy na hp przegrywal.
Rukia zas nie moze byc na hp bo zlatuje na strzala wiec ma mane i byakya ja rozwali.

Takie kolko bylo dobre a teraz? Byakya jest nie do zajebania dla aizena, pff co to ma być piorun sie poplakal i odrazu polepszyles postacie? zajebisty balans postac najlepsza do expa z obszarowka rozpierdala w pvp.
Zrozum kurwa ze aizen musi byc od kogos lepszy, natomiast ktos jest lepszy od aizena;/ A teraz? Byakya roznosi w pvp aizena jak gowno, jeszcze pewnie rukie oslabicie bo piorunek bedzie po pizdzie dostawal i wgle byakya bedzie zaraz po uraharze najlepszy do pvp.

Powiem Ci tyle beliar, że robiłem aizena tylko po to aby rozpierdalać byakye a tu co? Zmieniasz go bo wlasnie to robie? Przegiecie w chuj musze nowa postac robic bo mnie kazda profa gnoi teraz.
Powrót do góry Go down
Xardas

Xardas


Liczba postów : 36
Join date : 30/05/2013
Age : 28
Skąd : Jastrzębie-Zdrój

Aizen, byakya co to kurwa ma być.... Empty
PisanieTemat: Re: Aizen, byakya co to kurwa ma być....   Aizen, byakya co to kurwa ma być.... Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 10:12 am

haha ojj chyba się Revinek popłakał bo po cipie dostał ;/ ale szkoda ;)Konfituro.
Powrót do góry Go down
RevIn




Liczba postów : 27
Join date : 23/07/2013

Aizen, byakya co to kurwa ma być.... Empty
PisanieTemat: Re: Aizen, byakya co to kurwa ma być....   Aizen, byakya co to kurwa ma być.... Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 10:23 am

Nie tyle sie popłakałem co zdenerwowałem, 15k hp aizen na strzała od byakyi najs co nie ;]
Powrót do góry Go down
KcArT

KcArT


Liczba postów : 51
Join date : 18/05/2013
Age : 25
Skąd : Kraków

Aizen, byakya co to kurwa ma być.... Empty
PisanieTemat: Re: Aizen, byakya co to kurwa ma być....   Aizen, byakya co to kurwa ma być.... Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 8:14 pm

URAHAR TOP 1 PVP I WYPAD ŚMIECIE kropka. Very Happy
Powrót do góry Go down
Srasek

Srasek


Liczba postów : 96
Join date : 01/06/2013
Age : 28
Skąd : Koszalin

Aizen, byakya co to kurwa ma być.... Empty
PisanieTemat: Re: Aizen, byakya co to kurwa ma być....   Aizen, byakya co to kurwa ma być.... Icon_minitimePon Lip 29, 2013 12:54 am

Tak było jest i będzie Urahara jest i będzie nie do zajebania w pvp przynajmniej 1 na 1 . W mass warach najlepsze postacie z utamką Aizen , rukia , tosiek .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Aizen, byakya co to kurwa ma być.... Empty
PisanieTemat: Re: Aizen, byakya co to kurwa ma być....   Aizen, byakya co to kurwa ma być.... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Aizen, byakya co to kurwa ma być....
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Aizen leczy się za dużo.
» Urahara Kisuke, Sosuke Aizen

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Skargi-
Skocz do: