Bleach Warrior's Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bleach Warrior's Online forum dla kazdego gracza
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 restart postaci

Go down 
+5
Srasek
Xardas
KcArT
Piorun
Admin
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
KcArT

KcArT


Liczba postów : 51
Join date : 18/05/2013
Age : 25
Skąd : Kraków

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 15, 2013 8:35 am

Jak coś to ja będę online i będę patrzył czy ciebie nie ma i grał w NTSW i Sofo <33
Streszczaj tyłek Dominik.
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 15, 2013 3:16 pm

Beliar będą nowe profki?
Powrót do góry Go down
Black Star

Black Star


Liczba postów : 7
Join date : 05/07/2013
Skąd : Death City

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimePią Sie 16, 2013 3:26 pm

Widze iż poszedł kolejny res po zaledwie miechu. Jak gra ktoś padvance serv pearl niesz pisze do Knightwalker. Za dalsze granie na servie podziękuje z faktu iż nie waidomo jak szybko bedzie kolejny.

Peace
Powrót do góry Go down
Boleq




Liczba postów : 67
Join date : 16/08/2013
Age : 28
Skąd : Płock

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 17, 2013 9:40 pm

Mi tam server sie podoba. Sam zaprosilem 4 znajomych do gry. Gdybyscie tez tak grali z kolegami z rl to zaraz by bylo wiecej osob na servie. Zamiast wymagac od Beliara to tez sie postarajcie troche. Mam kilka pomyslow i wierze, ze jesli bedzie gralo te 10 osob wiecej to Beliar by je zrealizowal. Zamiast siedziec na dupie przed kompem to zrobcie chwile przerwy zaproscie kazdy chociaz jednego znajomego z rl...
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 18, 2013 8:48 am

Brawo Exclamation  chociaz jeden mysli
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Boleq




Liczba postów : 67
Join date : 16/08/2013
Age : 28
Skąd : Płock

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 18, 2013 11:04 am

Admin napisał:
Brawo Exclamation chociaz jeden mysli
Dzieki xD moglbys wejsc w dzial pomysly i odp? Very Happy
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 18, 2013 11:19 am

Zazwyczaj wszyscy piszą że Beliarowi nic się nie chce i tylko w lol'a gra (taka prawda).
Powrót do góry Go down
Boleq




Liczba postów : 67
Join date : 16/08/2013
Age : 28
Skąd : Płock

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 18, 2013 11:28 am

Piorun. napisał:
Zazwyczaj wszyscy piszą że Beliarowi nic się nie chce i tylko w lol'a gra (taka prawda).
Jesli wszyscy tylko na niego i na server wjezdzaja to ja sie nie dziwie. Beliar po pierwsze powinien dac chociaz trzem ogarnietym osobom tutorow, ktorzy beda sie zajmowac gra i reklama w czasie kiedy on bedzie pracowal nad serverem... Kurfa trzeba zaczac myslec logicznie i sie wziac za ten server bo na serio zalezy mi na tym zeby sie dlugo trzymal :p
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 18, 2013 11:36 am

zostań sponsorem dostaniesz pozycje GM'a który jest gorszy od tutora Very Happy
Powrót do góry Go down
Boleq




Liczba postów : 67
Join date : 16/08/2013
Age : 28
Skąd : Płock

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 18, 2013 11:52 am

Piorun. napisał:
zostań sponsorem dostaniesz pozycje GM'a który jest gorszy od tutora Very Happy
Mi do sponsora brakuje xD nie potrafie miec pieniedzy dlugo przy sobie xD
Takze w jednej chwili flota jest a zaraz ni ma Very Happy
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 18, 2013 2:14 pm

U mnie nie ma czegos takiego jak GM tylko jest BN xd
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 18, 2013 2:36 pm

BANNER!!!!
Powrót do góry Go down
Rayskel




Liczba postów : 11
Join date : 07/08/2013

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimePon Sie 19, 2013 1:31 pm

Ja namówiłem 2 rl oraz zareklamowałem serwer w innej grze przez co dołączyło przynajmniej 10 osób i za to przy napisaniu "mam pytanie" otrzymuje odpowiedź "spierdalaj" xd Tak więc polecam :>
Powrót do góry Go down
Boleq




Liczba postów : 67
Join date : 16/08/2013
Age : 28
Skąd : Płock

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimePon Sie 19, 2013 1:57 pm

Rayskel napisał:
Ja namówiłem 2 rl oraz zareklamowałem serwer w innej grze przez co dołączyło przynajmniej 10 osób i za to przy napisaniu "mam pytanie" otrzymuje odpowiedź "spierdalaj" xd Tak więc polecam :>
Jesli macie jakies pytania to do mnie. Na forum albo w grze pod nickiem "Boleq Quincy"
podam jeszcze skype w razie czego "Boleq95
Powrót do góry Go down
Rayskel




Liczba postów : 11
Join date : 07/08/2013

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimePon Sie 19, 2013 2:08 pm

To było pytanie na które mógł odpowiedzieć tylko Beliar a na temat serwera nie potrzebuje pomocy bo wiem dużo :>
Powrót do góry Go down
Boleq




Liczba postów : 67
Join date : 16/08/2013
Age : 28
Skąd : Płock

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimePon Sie 19, 2013 4:40 pm

Rayskel napisał:
To było pytanie na które mógł odpowiedzieć tylko Beliar a na temat serwera nie potrzebuje pomocy bo wiem dużo :>
No to pisz do Beliara przeze mnie.
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimePon Sie 19, 2013 4:41 pm

Pisz do Beliara przez Beliara będzie szybciej albo wbij na tsa
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimePon Sie 19, 2013 4:46 pm

Piorun szatanskie nasienie !
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Boleq




Liczba postów : 67
Join date : 16/08/2013
Age : 28
Skąd : Płock

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimePon Sie 19, 2013 4:56 pm

Hahahaha xD i niech mi ktos jeszcze raz powie, ze Ty mu pkt dajesz to go wysmieje Very Happy
Powrót do góry Go down
Rayskel




Liczba postów : 11
Join date : 07/08/2013

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimePon Sie 19, 2013 8:53 pm

A kto mi da pkt na PACC? XD
Powrót do góry Go down
Piorun

Piorun


Liczba postów : 151
Join date : 02/07/2013
Age : 25

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimePon Sie 19, 2013 8:54 pm

telefon mamusi ^^
Powrót do góry Go down
Rayskel




Liczba postów : 11
Join date : 07/08/2013

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimePon Sie 19, 2013 10:04 pm

Ja mam tela na abonament i nie chce wydawać 60 zł na tel + dodatkowe koszty na otsa
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 224
Join date : 27/10/2012
Age : 34

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimePon Sie 19, 2013 10:05 pm

tez tak mialem xd
Powrót do góry Go down
https://bleachwo.forumpl.net
Rayskel




Liczba postów : 11
Join date : 07/08/2013

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 20, 2013 3:52 pm

Ty nie musisz sobie płacić XD
Powrót do góry Go down
Xardas

Xardas


Liczba postów : 36
Join date : 30/05/2013
Age : 28
Skąd : Jastrzębie-Zdrój

restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 21, 2013 1:00 pm

"Mi tam server sie podoba. Sam zaprosilem 4 znajomych do gry. Gdybyscie tez tak grali z kolegami z rl to zaraz by bylo wiecej osob na servie. Zamiast wymagac od Beliara to tez sie postarajcie troche. Mam kilka pomyslow i wierze, ze jesli bedzie gralo te 10 osob wiecej to Beliar by je zrealizowal. Zamiast siedziec na dupie przed kompem to zrobcie chwile przerwy zaproscie kazdy chociaz jednego znajomego z rl... " hahahaha rozjebałeś mi uczucia Boleq.....

Znasz pewnie naszego Beliara chwilę więc się na ten jebany temat nie wypowiadaj.
Grało po 25-37 osób na serwie. Beliar pisał w tym momencie- Będzie 40 graczy zacznę coś robić.
Ale nie robił nic więc graczy ubywało i robił reset żeby graczy znów było więcej i znów nic nie robił i tak historia zatacza koło do tej pory. Więc nie wmawiaj nam że coś do kurwy jasnej się zmieni. hahah pozdrowionka od ziomka -.-
Powrót do góry Go down
Sponsored content





restart postaci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: restart postaci   restart postaci - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
restart postaci
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Restart serwa
» Delete Postaci
» Brak postaci
» Balans / Damage postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Warrior's Online :: Bleach Warriors :: Pytania-
Skocz do: